Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Age of Mythology

Kategoria: Strategiczne
Producent: Ensemble Studios
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 12.10.2011
Rozmiar: 337.2 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 1261

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Age of Mythology

Procesor: 600MHz

RAM: 128 MB

Karta grafiki z 16 MB pamięci

Potrzebne miejsce na dysku: 1.5 GB

Opis - Age of Mythology

Age of Mythology jest z pozoru typową grą strategiczną, którą jednak wyróżnia fakt umieszczenia akcji w realiach mitologicznych.

Z tego też powodu, na naszej drodze często będą stawać różnego rodzaju stwory, takie jak cyklopy czy minotaury. Możemy również liczyć na pomoc bogów, którzy czasami mogą nam użyczyć części swej mocy. Rodzaj dostępnych mocy specjalnych, zależy od tego jakie bóstwo zdecydujemy się czcić. Wybór ten wpływa też na rodzaj jednostek specjalnych, które będziemy mogli rekrutować. Rozgrywka w Age of Mythology nie jest specjalnie innowacyjna, opiera się na schematach, znanych z pewnością każdemu wielbicielowi gier strategicznych.

Mamy więc do czynienia z budową bazy, zdobywaniem surowców a także formowaniem oddziałów, które skierujemy przeciwko wrogom. Nie należy się jednak tym zniechęcać, gdyż wspomniany już aspekt mitologiczny, bardzo pozytywnie wpływa na grywalność. Kampania w Age of Mythology dostarczy nam rozrywki na kilkanaście godzin, obejmuje ona ponad 30 misji, które pozwolą nam poznać wciągającą, pełną zwrotów akcji historię. Dodatkowo do naszej dyspozycji jest tryb wieloosobowy oraz generator, który pozwala stworzyć mapę, na której możemy stoczyć pojedynek. Dla najbardziej ambitnych graczy przeznaczony jest edytor, dający możliwość wykreowania swojego własnego świata. Grafika w Age of Mythology wyraźnie uległa już wpływowi czasu, jednak nadal prezentuje ona poziom, który sprawia, że nie stanowi ona przeszkody w czerpaniu radości z rozgrywki.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Age of Mythology