Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Advanced Civilization

Kategoria: Strategiczne
Producent: Avalon Hill
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.01.2009
Rozmiar: 11.045 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 3075

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Advanced Civilization

Advanced Civilization to komputerowa wersja gry planszowej o tym samym tytule produkcji studia Avalon Hill które słynie z znakomitych gier strategicznych.


Głównym zadaniem gracza jest zarządzanie osadami i zbudowanie własnego Imperium. Każda osada ma inne produkty którymi użytkownik obraca na zasadach handlu wymiennego zdobywając dzięki temu punkty. Grając należy zwrócić uwagę nie tylko na aspekt wojenny gry i podbijanie innych państw, ale takżę na ekonomię która odgrywa bardzo ważną rolę w rozwoju osad. Ściąganie podatków od ludności, spis który ma określić jej wielkość, czy utrzymywanie odpowiedniej ilości mieszkańców w mieście aby nie doszło do przeludnienia to tylko niektóre aspekty gry. 

Zdobyte punkty ułatwiają usprawnianie kluczowych dla miasta inwestycji takich jak budowa dróg, szkół czy uniwersytetów. Sztuczna inteligencja stoi na wysokim poziomie co sprawia, że gra komputerowym przeciwnikiem wcale nie jest taka prosta ani nudna. Wszystko to sprawia, że gra wciąga na długie godziny.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Advanced Civilization

dodał: ~kolesp , 03.11.2010

fajowa gra :)