Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Achtung Panzer: Operation Star

Kategoria: Strategiczne
Producent: Gravitem
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 04.11.2011
Rozmiar: 683 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1400

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Achtung Panzer: Operation Star

Procesor: Core 2 Duo 3 GHz

RAM: 2 GB

Grafika: 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza)

Miejsce na dysku: 2.6 GB

System Operacyjny: Windows XP/Vista

Opis - Achtung Panzer: Operation Star
Achtung Panzer: Operation Star to niezbyt znana, nie mniej jednak ciekawa propozycja militarna od studia Graviteam. Dzięki niej każdy z nas będzie mógł wcielić się w czołgistę, a tego typu zabawa dla fanów okresu wojennego, zawsze oznacza coś dobrego.

Gra jest kontynuacją zeszłorocznego (2010) hitu pt. Achtung Panzer: Kharkov 1943, która została uznana przez wielu za jedną z najlepszych gier taktycznych, jakie zostały kiedykolwiek wyprodukowane. Ten, naprawdę ładnie wyglądający, taktyczny symulator czołgu został jednak wypuszczony jako gra o tak zwanym „niskim profilu” tj. bez dużej kampanii reklamowej czy olbrzymiego budżetu, charakterystycznego dla największych produkcji. Nic nie stało jednak na przeszkodzie by bawić się przy niej wprost wybornie, podobnie wygląda to w przypadku Operation Star.

Gra jest typowym, taktycznym RTS'em, w którym prowadzimy swoje wojska (w tym przypadku czołgi) ku zwycięstwu na kilku frontach. Oczywiście pojawiają się również jednostki piesze, nie mniej jednak całość skupia się na najbardziej znanych machinach wojennych. Możemy ustalać odpowiednią taktykę, formację, jak również toczyć mniejsze potyczki na jednej mapie, podczas konkretnej bitwy. To właśnie ten ostatni element jest czymś co wciąga najbardziej. Skala owych potyczek jest bowiem naprawdę imponująca i trzeba przyznać, że jeden nierozsądny ruch, związany chociażby z przesłaniem posiłków na drugi koniec mapy, kończy się natychmiastową porażką, pomimo tego, że UI komputerowego przeciwnika niekiedy kuleje.

Mimo że interfejs gry nie należy do zbytnio przejrzystych i ładnych, to jest niezwykle wręcz funkcjonalny. Duże wrażenie robi przede wszystkim mapa terenu bitwy, stworzona w sposób topograficzny, co daje nam kolejne możliwości taktyczne, jeszcze przed rozpoczęciem potyczki.

Jeśli jesteś fanem okresu wojennego, a najbardziej interesują Cię czołgi, to nie będziesz się nudził przy Achtung Panzer: Operation Star. Gra została bowiem skonstruowana przez fanów, dla fanów. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Achtung Panzer: Operation Star

dodał: ~Ca Boom , 10.06.2013

Działa :)