Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Achron

Kategoria: Strategiczne
Producent: Hazardous Software Inc.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 30.08.2011
Rozmiar: 73 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 310

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Achron

Procesor: Dwurdzeniowy 2.66 GHz

1 GB pamięci RAM (2 GB w przypadku posiadania systemu Windows Vista lub 7)

Karta graficzna wyposażona w minimum 128 MB pamięci (wydajnością musi odpowiadać przynajmniej GeForce FX 5200)

2 GB wolnego miejsca na dysku

Opis - Achron

Akcja Achron rozgrywa się w przyszłości. Mieszkańcy Ziemi zaczęli wnikliwie badać kosmos czego efektem było odkrycie systemu planetarnego nazwanego Remnant a następnie zasiedlenie go.

Ludzie szybko przekonali się jednak, że nie są pierwszymi mieszkańcami odkrytych planet. Znalezienie szczątków nieznanej cywilizacji, przyczynia się do rozpoczęcia badań nad teleportacją. Niestety spokój zostaje zakłócony przez najeźdźców, którym dzięki gigantycznej przewadze technologicznej, szybko udaje się zniszczyć kolonie. Gracz przejmuje kontrolę nad ocalałą grupką kolonistów, którzy wykorzystali technologię teleportacji, do ucieczki przed nieuchronną zagładą.

Achron to z pozoru gra strategiczna jakich wiele. Każdy gracz, który tak sądzi jest jednak w błędzie. Rozgrywka wprawdzie opiera się na zasadach znanych z innych gier RTS. Pozyskujemy więc surowce, rozbudowujemy bazę i tworzymy armię. Jednak autorzy wprowadzili do niej pewien interesujący element. Jest nim chronoenergia, która daje możliwość podróżowania w czasie. Dzięki temu możemy łatwo cofnąć się w przeszłość, by jeszcze raz stoczyć z przeciwnikiem walkę, którą wcześniej przegraliśmy. Daje to też, możliwość przeniesienia się w przyszłość, dzięki czemu możemy sprawdzić co planuje nasz wróg. Dodatkowo w Achron mamy do dyspozycji broń wykorzystującą moc chronoenergii. Jest to specjalna bomba, która po eksplozji, może przenieść w czasie jednostki przeciwnika. Dodatkowe uzupełnienie niezwykle wciągającej rozgrywki, stanowi tryb gry wieloosobowej. Pozwala on wypróbować technologię manipulacji czasem, podczas konfrontacji ze znacznie bardziej wymagającymi przeciwnikami, niż Ci sterowani przez sztuczną inteligencję.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Achron