Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

A Game of Thrones: Genesis

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Cyanide Studio
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 12.05.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - A Game of Thrones: Genesis

Procesor: dwurdzeniowy, taktowany zegarem 2.2 GHz

RAM: 1 GB (gdy posiadamy system Vista lub 7 warto mieć 2 GB)

Karta graficzna: nVidia GeForce 6600 (zaleca się wydajniejszy model posiadający 256 MB pamięci)

Miejsce na dysku: 10 GB

Połączenie z Internetem

Opis - A Game of Thrones: Genesis

A Game of Thrones to gra zainspirowana bestselerową sagą Pieśń Lodu i Ognia, pióra znanego amerykańskiego literata George'a Martina.

Osoby znające sagę z pewnością domyślają się, że miejscem akcji gry jest kraina Westeros a sama akcja toczy się wokół walki o tron. Fabuła, oczywiście okrojona względem niezwykle rozbudowanej sagi, dotyka czasów zdecydowanie wcześniejszych aniżeli te znane z powieści, ukazując powstawanie Siedmiu Królestw. Twórcy dokonali więc ciekawego zabiegu, który może zaciekawić również tych, którzy Pieśń Lodu i Ognia znają doskonale: z jednej strony w grze nie zostało zawarte wszystko to, co w książkach, z drugiej jednak fabuła gry zawiera elementy wzbogacające treść sagi.

A Game of Thrones to gra będąca połączeniem turówki oraz strategii czasu rzeczywistego. Gracz rozpoczyna przygodę od samouczka, którego ukończenie pozwala przejść do etapu Królestwa. W tym trybie ma szansę dowodzenia jednym z rodów i spełnienia celu, jakim jest unifikacja całej krainy, w czym oczywiście przeszkadzają mu rywale. Rywale oczywiście, w zależności od decyzji gracza, mogą być sterowani albo przez komputer albo też innych graczy.

Wielbicielom strategii z pewnością spodoba się rozbudowany system dyplomacji, korzystanie z którego może nam pomóc w zwycięstwie w rozgrywce. Dyplomacja w A Game of Thrones jest zwodniczym narzędziem- możemy stosować fortele, podobnie jak rody, które wydają się być naszymi sprzymierzeńcami, mogą w rzeczywistości podstawiać nam konia trojańskiego w postaci pozornie wiernych nam jednostek.

Nie będą się czuli zawiedzeni również ci, którzy są fascynatami potyczek. Bitwy polowe, oblężenia, drobne potyczki, w których możemy uczestniczyć, pozwolą nam poczuć się jak na placu boju. Nie tylko jednak starcia wojsk mogą nam zapewnić zwycięstwo. Przybliżyć do sukcesu może też status ekonomiczny a także płatni zabójcy. Różnorodność dobrze odpowiada rzeczywistym realiom wielkich konfliktów zamierzchłych czasów, kiedy nie tylko potężne armie decydowały o rządach na danym terytorium, ale też spryt i bogactwo.

Ze względu na grafikę, bogactwo rozwiązań i naprawdę wciągającą fabułę, opisywana gra powinna przypaść do gustu nawet najbardziej wybrednym fanom turówek i strategii.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: A Game of Thrones: Genesis

dodał: ~STWFANIA.MAJEWSKA , 30.03.2014

LUBIĘ TEN PROGRAM