Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

9th Company: Roots of Terror

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Lesta Studio
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 26.01.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Wymagania sprzętowe - 9th Company: Roots of Terror

  • Procesor: Pentium 4 3 GHz
  • Pamięć RAM: 1 GB
  • Karta graficzna: 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza)
  • Miejsce na dysku: 1.5 GB
Opis - 9th Company: Roots of Terror
­9 Kompania to gra strategiczna czasu rzeczywistego nawiązująca do wydarzeń znanych z bardzo popularnego również w naszym kraju filmu pod tym samym tytułem, opowiadającego o walkach radzieckich żołnierzy w Afganistanie. Twórcy gry postawili nacisk przede wszystkim na taktykę -dowodzimy jako polowy dowódca bezpośrednio w miejscu operacji, wysoki realizm starć oraz nieliniowość rozgrywki i poszczególnych operacji. Gra jest niezwykle realistyczna również za sprawą wysokiej jakości grafiki 3D, warto również odnotować, że jako dowódcy przyjdzie nam zarządzać przeszło osiemdziesięcioma typami różnych jednostek, które odpowiadają oddziałom, które brały udział w operacjach konfliktu w latach 80 poszczególne misje rozgrywane są zaś na jedenastu niezwykle szczegółowych i rozległych mapach doskonale oddających specyfikę Afgańskiego teatru działań wojennych ­
­


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: 9th Company: Roots of Terror

dodał: ~do bani , 17.06.2016

buu

dodał: ~jop , 15.06.2015

jak to pobrać

dodał: lukurb19 , 27.11.2010

super gry\n

dodał: ~garett , 15.02.2010

do bani

dodał: ~fsfsdfdf , 17.10.2009

sWadfwsefwe

dodał: ~kajjr , 23.07.2009

kozacka pozdro :p