Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Go! Dizzy Go!

Kategoria: Stare gry
Producent: Codemasters
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.04.2011
Rozmiar: 164 kb
System operacyjny: Windows 95, 98
Liczba pobrań: 3041

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Go! Dizzy Go!
Go! Dizzy go! to jedna z gier, których chyba nie trzeba przedstawiać koneserom starszych, kultowych gier.
Go! Dizzy go! dało się poznać użytkownikom jako część jednej z popularniejszych składanek stworzonych na potrzeby użytkowników konsoli Pegasus- srebrnej czwórki. Jest to gra nieco odbiegająca od innych gier, w której możemy sterować jajem o imieniu Dizzy. Podczas gdy w innych wersjach producenci oferowali nam typową grę przygodową, w ciekawy sposób łączoną z elementami gier logicznych, tym razem otrzymujemy arcade'ówkę. Zamiast dosyć złożonej fabuły, do jakiej wielu koneserów Dizzi'ego jest przezwyczajonych, otrzymujemy aplikację przypominającą Pac-mana. Producenci postarali się jednak o namiastkę fabuły- w kolejnych etapach gry ratujemy członków rodziny Dizzi'ego oraz jego przyjaciół, porwanych przez czarnoksiężnika Zaksa.
Myślę, że gra warta jest polecenia i dzieciom, którym chcemy zaoferować coś, co byłoby wizytówką, "zeszłej epoki gier", i tym, którzy chcieliby chociaż przez chwilę przenieść się do świata gier sprzed blisko dwóch dekad.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Go! Dizzy Go!Stare gry