Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Contra

Kategoria: Stare gry
Producent: Konami
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.04.2011
Rozmiar: 4,8 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, XP
Liczba pobrań: 5241

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Contra
Na pytanie o to, która gra wydana na konsolę Pegasus, zdobyła największą popularnośc, nie ma jednej odpowiedzi. Z pewnością jednak wśród typów na "hit Pegasusa" przewinęłaby się kultowa Contra.
Pomysł na grę był prosty- gracz wciela się w umięśnionego komandosa, który pokonując kolejne przeszkody, eliminując setki przeciwników, nie dając się dziesiątkom pułapek, czyhających na niego na każdej planszy, przechodzi kolejne misje! Gracz ma do dyspozycji dodatki, takie jak zwiększona częstotliwośc strzałów i zwiększy zasięg oraz kilka rodzajów broni jak lasery, granaty czy miotacze ognia. Koniec plansz zwieńczany jest pojedynkiem z bossem.
Urok Contry tkwi nie tylko w jej kultowości, dobrej muzyce, grafice i klimacie godnym pierwszej części "Predatora", ale także w trudności. Tak, Contra nie jest grą łatwą. W niektórych zestawieniach jest klasyfikowana w czele najtrudniejszych gier wydanych na Pegasusa, w niektórych nawet- w czele najtrudniejszych gier w ogóle.
Spróbuj więc zmierzyć się z tą jeszcze nie tak dawno jedną z najpopularniejszych gier akcji i pokonać jedną z legend Pegasusa!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Contra

dodał: ~maxiow , 26.08.2012

Pamiętam jak się jeszcze za młodu w wersje na pegazusa pykało

dodał: pawelrakoczy14 , 04.11.2011

Klasyk POLECAM!

Stare gry