Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Big Nose the Caveman

Kategoria: Stare gry
Producent: Codemasters
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.04.2011
Rozmiar: 125 kb
System operacyjny: Windows 95, 98
Liczba pobrań: 3240

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Big Nose the Caveman
Big Nose the Caveman to kolejna solidna gra wyprodukowana przez Code Master. Niektórzy- być może słusznie- uważają tę pozycję za pierwowzór kutlowej gry Prehistorika.
Popularna arcadówka przenosi nas w świat prehistorii i wciela gracza w sympatycznego brodatego jaskiniowca, który rusza w dżunglę i staje oko w oko z niezliczonymi przeszkodami w postaci rozjuszonych dinozaurów, ptaków, przepaści i, podobnie jak w równie zasłużonej dla koneserów starych gier Contrze, bossów.
Co bardziej doświadczeni gracze z pewnością odwiedzą ukryte w planszy sklepy i schowane, zupełnie jak w mario, plansze. Odkrywanie takich miejsc to z pewnością wielki atut i jedna z cegiełek budujących klimat tej gry.
Jedna z popularniejszych gier na kontrolę Pegasus, Big Nose the Caveman, jest do Waszej dyspozycji!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Big Nose the CavemanStare gry