Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Worldwide Soccer Manager 2009

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Sportowe
Producent: Sports Interactive
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 05.10.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Worldwide Soccer Manager 2009

  • Pentium 4 2 GHz,
  • 1 GB RAM,
  • karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5900 lub lepsza),
  • 2 GB HDD

Opis - Worldwide Soccer Manager 2009
Worldwide Soccer Manager to gra sportowa, w której pełnisz rolę managera własnego klubu piłkarskiego.  Jeżeli lubisz tego typu gry, tytuł ten powinien znaleźć się na liście Twoich najbliższych zakupów. Niestety, nie ma wersje demo Worldwide Soccer Manager 2009 do pobrania, dlatego też powiemy Ci o tym tytule parę słów.
Jak to w managerach bywa, zaczynasz prowadzić tu swój własny klub, gdzie odpowiadasz dosłownie za wszystko – od rodzaju treningu zawodników po zakupy i sprzedaż piłkarzy. Największa innowacją w stosunku do poprzednich odsłon serii jest bardzo wygodna funkcja managera, który udzieli Ci wielu cennych wskazówek. Niestety, ponieważ download Worldwide Soccer Manager 2009 za darmo nie jest możliwy, a wersji demo nie ma, jeśli chcesz zobaczyć, jak to wygląda, pozostaje Ci tylko znaleźć w sieci trailer Worldwide Soccer Manager 2009 i w ten sposób przyjrzeć się temu tytułowi. Ewentualnie ściągnij obrazki Worldwide Soccer Manager 2009 znajdujące się przy tym opisie – one również dadzą Ci pogląd na grafikę w grze.
Jeśli lubisz mieć wiele opcji do wyboru w każdym temacie, Worldwide Soccer Manager 2009 nie zawiedzie Cię. Począwszy od ustawień na boisku, skończywszy na płci managera, w którego się wcielasz – wszystko zależy od Ciebie! Jako że masz tu do wyboru kilkaset klubów, łączna liczba graczy przekracza – uwaga, uwaga – trzysta tysięcy nazwisk! Dobrą wieścią jest fakt, że wydano w naszym kraju Worldwide Soccer Manager 2009 po polsku, tak więc nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie Worldwide Soccer Manager 2009 po jej zakupie. A jeśli masz już wersję Worldwide Soccer Manager 2009 pl, mamy dla Ciebie coś za darmo. To patch Worldwide Soccer Manager 2009. Możesz ściągnąć tą oficjalną łatkę Worldwide Soccer Manager 2009 za free, co jest zresztą niezbędne do wykorzystania w pełni możliwości programu.
Ne istnieją co prawda kody Worldwide Soccer Manager 2009, ale jeśli chciałbyś ułatwić sobie życie,możesz berz problem znaleźć w sieci trainer do gry. Pobierz trainer Worldwide Soccer Manager 2009 , jeśli chcesz złamać zasady fair-play I zyskać znaczącą przewagę nad rywalami!
Wypada na koniec zaznaczy, że tytuł ukazał się wyłącznie na PC. Powinien działać płynnie z wszystkimi aktualnie używanymi systemami operacyjnymi, pograsz więc w Worldwide Soccer Manager 2009 mając Windows 7, Vistę i XP.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Worldwide Soccer Manager 2009

dodał: ~wojt , 23.06.2010

ja to sie pobiera