Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

World Basketball Manager

Kategoria: Sportowe
Producent: Icehole
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.05.2009
Rozmiar: 97 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 1922

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Wymagania sprzętowe - World Basketball Manager

  •       Pentium IV 
  •       512MB RAM     
  •       karta graf. z 3D
  •       karta muzyczna
  •       500MB HDD
Opis - World Basketball Manager

Pobierz wersję trial gry sportowej World Basketball Manager!

World Basketball Manager to menadżerskie gry sportowe wydawane od 1999 roku. Zarządzasz tu zespołem koszykówki jednej z wielu lig światowych. Łączna liczba klubów sięga 850-ciu (wliczając drużyny narodowe), liczba graczy w bazie danych przekracza 10 000. Mecze rozgrywane są w czasie rzeczywistym, dając Ci możliwość przerywania akcji i dokonywania zmian w taktyce czy ustawieniu.

Wersja próbna gry sportowej World Basketball Manager pozwoli Ci cieszyć się nią przez dwa dni czasu rzeczywistego (48 godzin). Przez ten czas będziesz mieć okazję do wypróbowania wszystkich jej możliwości. Pobierz więc ją i wypróbuj swych sił w realistycznym odwzorowaniu życia managera. W grze występują wszystkie możliwe sytuacje - od kontuzji zawodników podczas meczów po promocję juniorów.

Gra World Basketball Manager od dekady zdobywa sobie uznanie wśród miłośników tego typu zabawy. Pobierz wersję próbną i przekonaj się sam, dlaczego.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: World Basketball Manager