Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Universal Soccer Manager 2

Kategoria: Sportowe
Producent: Winter Wolves Computer Games
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 20.05.2009
Rozmiar: 7 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 673

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Wymagania sprzętowe - Universal Soccer Manager 2

  • procesor 1,2 GHz
  • 256 MB RAM
Opis - Universal Soccer Manager 2

Pobierz bezpłatne demo gry sportowej Universal Soccer Manager 2!

Universal Soccer Manager 2 to kontynuacja nagradzanej gry Universal Soccer Manager. W stosunku do pierwszej części zmieniono grafikę gry, przebudowano od podstaw jej silnik oraz zoptymalizowano jej działanie.

Zgodnie z nazwą wcielamy się tu w managera drużyny piłkarskiej - można wybrać jeden z wielu dostępnych krajów. Następnie zajmujemy się wszystkim tym, czym manager powinien - ustalamy składy na mecze, kupujemy i sprzedajemy zawodników (ich liczba wynosi niemal sto tysięcy!!!), ustalamy rodzaj zespołowego i indywidualnego treningu oraz oczywiście rozgrywamy mecze. Nadto możemy sami tworzyć ligi, a nawet własne kraje! Nic również nie stoi na przeszkodzie, by dowolnie nazywać zawodników.

Universal Soccer Manager 2 to gra dla miłośników zarządzania oraz fanów piłki nożnej. Jeżeli zaliczasz się do którejś z tych grup - pobierz wersję testową zabawy.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Universal Soccer Manager 2