Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tony Hawk: SHRED

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Sportowe
Producent: Activision Blizzard
Data dodania: 11.05.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Tony Hawk: SHRED

Wymagania już wkrótce!
Opis - Tony Hawk: SHRED

Tony Hawk: SHRED to najnowszy tytuł sygnowany nazwiskiem legendarnego mistrza deskorolki. Do jego wydania zostało jeszcze trochę czasu, wiemy już jednak parę rzeczy na temat. Po pierwsze – gra Tony Hawk: SHRED będzie obsługiwała specyficzny kontroler. Po drugie – soundtrack Tony Hawk: SHRED będzie nadal składał się z dynamicznych utworów, pasujących jak ulał do jazdy na deskorolce. Po trzecie – nie będzie edycji Tony Hawk: SHRED na PC.

Jako że nie jest znane jeszcze data premiery tego tytułu, nie ma żadnych materiałów Tony Hawk: SHRED do pobrania. Wiadomo jednak, że gameplay Tony Hawk: SHRED będzie wymagał od graczy nieco ruchu i wysiłku. Dzięki kontrolerowi będziemy czuć się tak, jakbyśmy jechali na prawdziwej deskorolce. Niestety, nie jest dostępny póki  co żaden trailer Tony Hawk: SHRED, który pokazywałby trasy czy też prezentował oprawę audiowizualną tej produkcji. Miejmy jednak nadzieję, że im bliżej dnia premiery, tym więcej materiałów zostanie ujawnionych. Póki co nie jest możliwy download niczego z Tony Hawk: SHRED. Jeśli jednak tylko zostaną ujawnione jakieś materiały (jak na przykład screeny Tony Hawk: SHRED), bądź pewien, ze znajdziesz je tutaj. Jak na razie nie ma żadnych grafik, dlatego też znajdująca się przy tym opisie galeria Tony Hawk: SHRED jest pusta.

Z gry skorzystają posiadacze Wii. Pojawi się także edycja Tony Hawk: SHRED na PS3. Nie zabraknie również możliwości poogrania w Tony Hawk: SHRED na Xbox 360. Jak na razie nie ma jeszcze krajowego wydawcy. Dlatego też trudno powiedzieć, czy ukaże się Tony Hawk: SHRED po polsku.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Tony Hawk: SHRED