Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tiger Woods PGA Tour Online

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Sportowe
Producent: Electronic Arts
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 28.07.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Tiger Woods PGA Tour Online

  • Pentium 4 1.6 GHz,
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 3 lub lepsza)
  • 3 GB HDD
Opis - Tiger Woods PGA Tour Online

Tiger Woods PGA Tour Online to najnowsza odsłona znanej i mającej grono oddanych wielbicieli serii gier symulacyjnych Electronics Arts Tiger Woods PGA Tour sygnowanych nazwiskiem najlepszego golfisty świata: Tiger'a Woods'a. Według słów executive producera Mike'a Taramykin'a, Tiger Woods online powstał z myślą o tych wszystkich, którzy kochają golfa, a jednocześnie niekoniecznie dysponują wielkimi ilościami wolnego czasu. Jeżeli masz akurat krótką przerwę w pracy możesz szybciutko odpalić Tiger Woods pc, a kiedy nudzisz się w domu Tiger Woods psp idealnie wypełni ci czas.


Najnowszy golf simulator ze stajni EA może pochwalić się trójwymiarową grafiką w wysokiej rozdzielczości. Jak zapowiadają developerzy tiger woods golf szata graficzna będzie regularnie uaktualniana i wzbogacana. Od momentu wydania gry gracze będą mieli dostęp do mistrzowskich kortów, takich jak TPC Sawgrass, St. Andrews i Pebble Beach. Zapowiadane są też stopniowe uzupełnienia o dodatkowe lokacje w przyszłości. Omawiana gra tiger woods game w wersji online prezentuje też pewną zmianę filozofii w odniesieniu do wcześniejszych tytułów serii. Otóż, jest to, jak sama nazwa wskazuje, gra sieciowa, dająca możliwość rozgrywania turniejów golfowych w internecie. Nie dziwi również, że w tej edycji tiger wood położono duży nacisk także na społecznościowy wymiar zabawy. Na internetowej stronie programu będzie można stworzyć listę przyjaciół, wysyłać i otrzymywać notyfikacje czy pochwalić się postępami w grze.


Charakterystyczną cechą Tiger Woods Online jest to, że nie trzeba jej instalować, nie posiada ona też dysku ani żadnych dodatkowych peryferiów. Do grania potrzebna jest wyłącznie przeglądarka internetowa. Grać można zarówno w trybie pełnoekranowym jak i w oknie, dzięki czemu w pracy czy też na nudnym spotkaniu biznesowym wygodnie przeskoczymy z zakładki do zakładki za pomocą kombinacji alt-tab. Rozgrywkę będzie można zatrzymać w każdym momencie, jeżeli akurat mamy coś bardziej pilnego do roboty i wrócić do niej w dowolnej chwili po to, by już w spokoju relaksować się na wirtualnej murawie.


Gra będzie dostępna poprzez system wielopoziomowej subskrypcji, która pozwoli nam dopasować program idealnie do naszych potrzeb, pozwalając płacić tylko za te opcje, które nas interesują i zaoszczędzić na tych, które nie są nam potrzebne. Premiera gry zapowiadana jest na jesień 2009.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Tiger Woods PGA Tour Online