Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tiger Woods PGA Tour 08

Kategoria: Sportowe
Producent: EA Tiburon
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 28.07.2009
Rozmiar: 1.21GB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 815

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Tiger Woods PGA

  • Pentium 4 1.6 GHz,
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 3 lub lepsza)
  • 3 GB HDD
Opis - Tiger Woods PGA

Tiger Woods PGA Tour 08 to kolejna odsłona znanej i mającej grono oddanych wielbicieli serii gier symulacyjnych Electronics Arts tiger woods pga tour sygnowanych nazwiskiem najlepszego golfisty świata: Tiger'a Woods'a. Demo Tiger Woods PGA Tour 08 za darmo do pobrania z naszej strony.


Nowością w tej edycji Tiger Woods golf jest opcja nagrywania całego przebiegu gry, od pierwszych dołków w trybie Play Now do ostatniego celnego wbicia w turnieju FedExCup. Nasze wyniki są następnie ładowane na stronę EA SPORTS GamerNet, z której możemy się dowiedzieć kto rzeczywiście jest najlepszym graczem w golfa, a przynajmniej mistrzem tiger woods 08 Na naszej stronie pobierz.pl znajdziesz tiger woods pga tour 08 download w wersji demo.


Dodatkowo tiger woods game oferuje możliwość zamieszczania naszych najlepszych, najciekawszych i najbardziej niewiarygodnych wyczynów golfowych na wspomnianej wcześniej stronie EA SPORTS GamerNet, którą Electronics Arts stworzyła specjalnie dla graczy w m.in. Tiger Woods 2008. Strona ta dowodzi rewolucyjnego podejścia włodarzy z EA do zagadnienia internetowej rozrywki społecznościowej i sieciowych gier sportowych. Strona ta udostępnia miejsce, a jej zawartość tworzą sami użytkownicy. Dzięki niej mamy możliwość zobaczenia prawdziwie mistrzowskich zagrywek z całego świata, wykonywanych przez graczy zarówno w Tiger Woods pc jak i Tiger Woods psp, a także kompletnie zwariowanych akcji nie do powtórzenia na prawdziwym korcie. Możemy dzielić się naszymi dokonaniami z innymi wielbicielami tego golf simulator oraz przyjmować ich wyzwania. Ściągnij od nas demo Tiger Woods PGA Tour 08.


Opcja Photo Game Face sprawia, że Ty sam, użytkowniku, a konkretnie twoja podobizna znajdzie się w grze. Dzięki niej stworzysz swoje wirtualne ja, wystarczy tylko fotografia twojej twarzy, a resztę dopasujesz za pomocą narzędzi dostępnych w zakładce My Appearance. Demo tTiger Woods PGA Tour 08 pobierz już teraz!


Kolejną nowością jest Shot of Confidence. Funkcja ta śledzi nasze poczynania przy każdym dołku, w każdej rundzie i na wszystkich kortach golfowych. Następnie możemy zidentyfikować nasze mocne i słabe strony przed każdym uderzeniem za pomocą opcji Confidence Meter, biorąc pod uwagę wszystkie kluczowe czynniki, takie jak dobór kija, rodzaj dołka, wiatr czy nachylenie. Demo Tiger Woods PGA Tour 08 do pobrania czeka na ciebie.


Program może się pochwalić największą liczbą kortów dostępną jak dotąd w grze komputerowej, zawiera wszystkie najnowsze murawy mistrzowskie FedExCup, np. Westchester Country Club, TPC Boston, Cog Hill oraz East Lake. Demo Tiger Woods PGA Tour 08 ściągnij w mgnieniu oka z naszej strony.


Gra istnieje też w wersji Tiger Woods PGA Tour 08 windows 7 Ściągnij tiger woods demo i przekonaj się czy golf to gra dla ciebie. A jeśli już wiesz, bo jesteś fanem serii Tiger Woods pobierz demo już teraz.


Wybierając opcję PGA And LPGA Tour ProsChallenge możemy sprawdzić się w starciu z największymi sławami golfiarskeigo świata jak chociażby sam Tiger Woods, a także John Daly, Vijay Singh, Annika Sorenstam, Natalie Gulbis, Christie Kerr oraz Morgan Presse


Na naszej stronie zebraliśmy także kody do Tiger Woods PGA Tour 08. Dla tych, którzy chcą grać w Tiger Woods PGA Tour 08 po polsku mamy niestety przykrą informację t Tiger Woods PGA Tour 08 spolszczenie jak na razie nie istnieje. Jednak jeżeli wersja Tiger Woods PGA Tour 08 pl ujrzy światło dzienne, pierwsi ją zamieścimy!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Tiger Woods PGA