Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SBK X: Superbike World Championship

Kategoria: Sportowe
Producent: Milestone
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 04.08.2010
Rozmiar: 766 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1220

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - SBK X: Superbike World Championship

Pentium IV 2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza), 4 GB HDD,Windows XP/Vista
Opis - SBK X: Superbike World Championship
Nie wydana po polsku gra SBK X: Superbike World Championship to tytuł, który powinien być pozycją obowiązkową dla wszystkich miłośników wyścigów motocyklowych. Jest tu do dyspozycji kilkanaście zróżnicowanych torów, a także motocykli. Na tej stronie znajduje się link do wersji demo SBK X: Superbike World Championship, które pozwoli przetestować ten tytuł. Ma ono jednak pewne ograniczenia. Bezpłatna wersja demonstracyjna SBK X: Superbike World Championship do pobrania pozwoli na grę jedynie dwoma zawodnikami i to tylko na jednym torze.

Pełna wersja gry daje możliwość gry w trybie kariery lub zręcznościowym. W tym pierwszym decydujemy o wszystkim z wirtualnego biura, zaś w drugim jeździmy dla przyjemności. Gameplay SBK X: Superbike World Championship z pewnością da mnóstwo satysfakcji każdemu! Choć nie jest dostępna pełna wersja gry SBK X: Superbike World Championship za darmo, w sieci znajdziesz liczne filmiki ukazujące rozgrywki. Zobacz także trailer SBK X: Superbike World Championship – znajduje się on na sąsiedniej stronie naszego portal. Jest także możliwy download grafik SBK X: Superbike World Championship.

Wersja demonstracyjna SBK X: Superbike World Championship jest za free. Niestety, ani ona, ani też pełna nie napisana jest w naszym rodzimym języku. Nie wiadomo też, czy kiedykolwiek doczekamy się edycji SBK X: Superbike World Championship pl. Jeśli jednak znasz choćby podstawowe zwroty po angielsku, nie będzie to problemem. A jak wygląda rozgrywka w praktyce? Download SBK X: Superbike World Championship pozwoli przetestować takie elementy jak mechanika gry, grafika oraz oczywiście oprawa dźwiękowa tego tytułu.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: SBK X: Superbike World Championship