Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Project Powder v1.50

Kategoria: Sportowe
Producent: Outspark
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.05.2009
Rozmiar: 528 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 955

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Project Powder

  • Intel Pentium IV 1.6GHz
  • 512MB RAM
  • 2 GB HDD
  • karta graf. Geforce 4 mx 440 / ATI Radeon 8500
  • DirectX 9.0c
Opis - Project Powder

Pobierz darmowego klienta gry sportowej Project Powder!

Project Powder to sieciowa gra sportowa poświęcona snowboardowi. Pobierz darmowego klienta, załóż swoje konto i ruszaj do akcji! Gra oferuje kilka trybów zabawy: wyścigi - gdzie musisz być pierwszym na mecie,aby wygrać, bitwa - gdzie staczasz na trasie walki z innymi sportowcami oraz tryb coins - gdzie zbierasz monety.

Pobierz darmowego klienta i dołącz do społeczności miłośników szybkiej jazdy na desce snowboardowej. Czeka na Ciebie osiem zróżnicowanych tras, na których znajdujesz power-upy i bonusy. Zawrotne szybkości, wspaniała grafika i oprawa muzyczna - to najważniejsze cechy tej gry. Jeżeli jesteś miłośnikiem sportów zimowych, a szczególnie snowboardu - musisz zobaczyć tą grę!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Project Powder