Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pro Evolution Soccer 6

Kategoria: Sportowe
Producent: Konami
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 01.12.2009
Rozmiar: 207,17 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 9761

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Pro Evolution Soccer 6

Pentium 4 1.4 GHz, 256MB RAM, karta grafiki 64MB (GeForce 4 lub lepsza), 4.5 GB HDD

Opis - Pro Evolution Soccer 6


Pro Evolution Soccer 6 to zgodnie z nazwą odsłona popularnej serii gier piłkarskich przeznaczona na rok 2006. W porównaniu do poprzednich części cyklu nie obyło się tu bez zmian na lepsze. Możesz zresztą sprawdzić to samemu, pobierając za darmo Pro Evolution Soccer 6 demo.

Ta wersja demonstracyjna Pro Evolution Soccer 6 do pobrania pozwoli Ci na rozegranie meczu jedną z czterech drużyn. Do dyspozycji są tu Włochy, Szwecja, Hiszpania oraz Czechy. W pełnej wersji gry mamy kilkadziesiąt drużyn ze wszystkich zakątków świata – między innymi Trynidad/Tobago czy Japonia, a także dziesiątki klubów piłkarskich z różnych lig. Po raz pierwszy w tej odsłonie pojawia się popularny dziś tryb International Challenge.

Pod względem samej mechaniki poprawiono tu znacznie animację zawodników oraz wachlarz ich podań, nadto doszła możliwość natychmiastowego wykonywania rzutów wolnych. Download Pro Evolution Soccer 6 w wersji demo pozwoli Ci zobaczyć te nowości. Niestety, wersja demo nie jest wykonana z Pro Evolution Soccer 6 pl. Jeśli jednak nabędziesz pełną wersję, masz całe Pro Evolution Soccer 6 po polsku i nie potrzeba Ci żadnego spolszczenia Pro Evolution Soccer 6. W naszej wersji językowej komentują wydarzenia na boisku dwaj sprawozdawcy, znani z ekranów telewizorów: Mateusz Borek oraz Roman Kołtuń.

Jeśli więc znasz język angielski, pobierz Pro Evolution Soccer 6 demo za free i zobacz, jak Ci się spodoba. Grę w praktyce pokazuje Ci dostępny na naszych stronach trailer Pro Evolution Soccer 6. Jeśli masz już pełną wersję, ściągnij patch Pro Evolution Soccer 6 z naszych stron. Niestety, nie istnieją żadne kody Pro Evolution Soccer 6, dzięki którym ułatwiłbyś sobie zabawę, dlatego też sukces zależy wyłącznie od Twoich umiejętności. Gra powinna działać z najnowszymi systemami Windows, możesz więc grać w Pro Evolution Soccer 6 mając Windows 7.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Pro Evolution Soccer 6