Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pro Evolution Soccer 2014

Kategoria: Sportowe
Producent: Konami
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 13.01.2014
Rozmiar: 1.61 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 313

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Pro Evolution Soccer 2014

Core 2 Duo 2.8 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB (GeForce GT 440 lub lepsza), 10 GB HDD
Opis - Pro Evolution Soccer 2014

Od kilkunastu lat fani komputerowej piłki nożnej wypatrują daty premiery dwóch tytułów – PES oraz FIFA. Tym razem nie zawiedli się fani tego pierwszego, ponieważ Pro Evolution Soccer 2014 wnosi sporo nowości i zmian do dotychczasowych mechanizmów rozgrywki. Warto dodać, że ulepszenia te SA zarówno autorskim pomysłem producentów, jak też i powstały na skutek aktywnej społeczności fanów, którzy sami podpowiadają, co chcieliby widzieć w kolejnych odsłonach cyklu. Jedną z największych zmian jest możliwość chwytania przeciwników za koszulkę, dzięki czemu można ich faulować, przerywając akcję. Kolejna ważna innowacja to czulsze sterowanie i nowe możliwości dryblingu, dające większe pole do popisu przy wykonywaniu piłkarskich sztuczek.

Pro Evolution Soccer 2014 to oczywiście także aktualizacja składów drużyn oraz reprezentacji państwowych. Są one zgodne ze stanem faktycznym na koniec 2013 roku. Wracają do mechanizmów zabawy, warto wspomnieć również o możliwości wykonywania rzutów wolnych do spółki z drugim zawodnikiem, co w tej serii pojawia się po raz pierwszy w jej historii. Wszystkie te nowości można przetestować dzięki wydaniu demo, w którym mamy okazję rozegrać mecz towarzyski między pięcioma krajami Europy lub klubami z Europy i Ameryki Południowej. Pozwala to na poznanie nowości oraz ulepszonej oprawy audiowizualnej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Pro Evolution Soccer 2014