Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pro Evolution Soccer 2012

Kategoria: Sportowe
Producent: Konami
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 17.02.2011
Rozmiar: 1.3 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 9345

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Pro Evolution Soccer 2012

Pro Evolution Soccer 2012 stanowi kolejną próbę studia Konami by zdetronizować serię FIFA. W nowej edycji pojawia się sporo istotnych zmian. Największy nacisk położono na poprawienie algorytmów sztucznej inteligencji, kierujących poczynaniami naszych przeciwników, ale też  piłkarzy z naszego zespołu.

Teraz znacznie istotniejsza jest gra zespołowa. Autorzy Pro Evolution Soccer 2012 postawili sobie za cel, podkreślenie tego jak ważny w dzisiejszym footballu jest zespół a nie indywidualności. Możemy już więc zapomnieć o samodzielnym dryblingu przez połowę boiska. Wspomniane zmiany szybko zauważymy, podczas przeprowadzania akcji ofensywnych. Nasi zawodnicy częściej wybiegają na czystą pozycję, dzięki czemu absorbują uwagę obrońców.

Jest to szczególnie ważne, w obliczu zmian jakie zostały wprowadzone w zakresie defensywy. Przeciwnicy potrafią znacznie lepiej stosować obronę strefową, wymuszając na nas współpracę z drużyną i przemyślane rozgrywanie piłki, gdyż w przeciwnym razie każda nasza akcja będzie się kończyć stratą piłki. W grze znajdziemy stworzony od podstaw mechanizm zmiany aktywnego zawodnika. Pozwala on teraz znacznie precyzyjniej określić, którym piłkarzem chcemy kierować w danej chwili. Oczywiście zmiany w Pro Evolution Soccer 2012 nie ominęły też oprawy graficznej, która została poprawiona. Animacje zawodników wyglądają teraz znacznie bardziej naturalnie. To w połączeniu z udoskonalonym modelem kolizji piłkarzy sprawia, że ich zachowanie na boisku wygląda niezwykle realistycznie.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Pro Evolution Soccer 2012

dodał: ~norko20 , 04.08.2012

To nie jest pełna wersja :/

dodał: ~konrad , 22.05.2012

To pelna wersja??

dodał: norko20 , 24.03.2012

spoko gra

dodał: ~arrr , 13.01.2012

super

dodał: ~Loki55 , 28.10.2011

Fajna gierka:D:D