Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pro Evolution Soccer 2009

Kategoria: Sportowe
Producent: Konami
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 06.05.2009
Rozmiar: 1.06 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 9921

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Pro Evolution Soccer 2009

  • Pentium 4 2 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza)
  • 6 GB HDD
Opis - Pro Evolution Soccer 2009

Pro Evolution Soccer to jedna z najdłużej wydawanych serii gier przez Konami, która w przeszłości znana była graczom pod nazwą ISS Pro Evolution. W przeszłości gra ta zadedykowana była jedynie dla posiadaczy konsol, ale już od kilka lat można w nią również zagrać na komputerze. Najnowsza wersja Pro Evolution Soccer 2009 na PC po raz kolejny udowadnia, że gra ta stała się najlepszym symulatorem piłki nożnej na świecie, a przy tym zdetronizowała wydawałoby się niezachwianą pozycję FIFY na rynku. PES 2009 jest jeszcze bardziej realistyczny i jeszcze bardziej dopracowany w porównaniu z poprzednimi częściami i nic nie zapowiada by tendencja ta miała ulec zmianie. Tradycyjnie oprócz wersji komputerowej wydano również Pro Evolution Soccer 2009 na PS2, XBOX 360, PS3, PSP oraz Wii. Mnogość platform na których dostępna jest ta gra świadczy o jej ogromnej popularności.PES 2009 na PC to dalej obowiązkowa pozycja dla fanów gier o piłce nożnej, która po raz kolejny została udoskonalona by oddać jeszcze bardziej realizm tego sportu. W grze tradycyjnie można rozegrać mecz piłkarski, turniej lub zagrać z znajomym. Do najważniejszy zmian w naj­nowszej części trzeba zaliczyć nowy tryb „Become a Legend” gdzie kierujemy karierą młodego piłkarza, poprawioną sztuczną inteligencję zawodników oraz nowe zagrania. Niestety po raz kolejny gra nie oferuje pełnej licencji na wszystkie kluby i piłkarzy czym co roku przegrywa z FIFA. Dlatego warto pobrać patch do Pro Evolution Soccer 2009 który rozwiązuje problemy licencją i poprawia zmienione napisy. PES 2009 patch aktualizuje także składy zawodników, dzięki czemu są one aktualne nawet gdy jakiś zawodnik zmieni barwy klubowe. Oczywiście wszystkie patche do PES 2009 są za darmo i nie trzeba płacić za ich pobieranie.Dystrybutorem gry w Polsce jest CD Project i szkoda, że graczom po raz kolejny nie jest dana możliwość zagrać w PES 2009 po polsku. O oficjalnej wersji PES 2009 pl można już zapomnieć i nic nie zapowiada, że polonizacja gry może nastąpić w kolejnych częściach. Niemniej jednak można spróbować znaleźć w sieci jakieś amatorskie spolszczenie do PES 2009, ale i tak będzie ono dotyczyć tylko napisów w grze, gdyż głosy komentatorów pozostaną bez zmian. Z jednej strony szkoda, że nie zaangażowano polskich komentatorów tak jak w przypadku FIFY, a z drugiej strony wielu skarży się na polski komentarz FIFA, który jest zbyt automatyczny i pozbawiony uczuć, wiec może lepiej, że nie zdecydowano się na niego w przypadku PES.


Demo Pro Evolution Soccer 2009 pozwala na rozegranie meczy, których czas nie może przekroczyć pięciu minut. Można w nim wybrać tylko jedna z pośród 6 dostępnych drużyn, a SA nimi Manchester United, Real Madryt, Liverpool, FC Barcelona, Włochy oraz Francja. Demo PES 2009 za free można pobrać w naszym serwisie. Zachęcamy do pobrania PES 2009 i przekonania się na własnych oczach jak wygląda ta gra przed podjęciem decyzji o jej zakupie. Download PES 2009 demo zajmuje niestety trochę czasu, gdyż sam plik instalacyjny ma ponad 1GB, ale warto poczekać ten okres czasu by sprawdzić grę w akcji.


PES 2009 działa z Windows 7 jak i ze starszymi wersjami tego systemu operacyjnego. Czasami gracze błędnie zapisują nazwę gry jako Pro Evolution Socer co może utrudnić znalezienie odpowiednich patchy dlatego warto na zwrócic uwage na poprawny zapis nazwy tej gry.


Pobierz demo Pro Evolution Soccer 2009 i przekonaj się dlaczego tysiące ludzi spędzają przy niej długie godziny i dlaczego gra ta zyskała miano najlepszej piłki nożnej na PC.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Pro Evolution Soccer 2009

dodał: ~sas , 20.11.2011

Fajne pobieram

dodał: ~jok , 21.10.2010

super\n

dodał: ~jaa , 29.03.2010

jak to ściągnąć ?

dodał: ~MaxXxi17 , 14.02.2010

Lubie fife\n

dodał: dziobak3 , 17.01.2010

wiem jak pobrac!

dodał: ~Kuba_T , 09.01.2010

jak to pobrac \n

dodał: Westbanek , 01.01.2010

Twój komentarz

dodał: ~Adrian , 05.12.2009

EXTRA ;P :P :D