Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Power Soccer

Kategoria: Sportowe
Producent: Power Challenge
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.03.2010
Rozmiar: 480 KB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 2506

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Power Soccer

Przeglądarka internetowa.
Opis - Power Soccer

Power Soccer online to idealna pozycja dla każdego miłośnika wirtualnej (i nie tylko) piłki nożnej. Możesz dzięki niej zgrywać mecze piłki nożnej w swojej przeglądarce, zaś wszystko, co tylko Ci trzeba, to plik instalacyjny klienta. Oczywiście download klienta Power Soccer jest całkowicie darmowy. A czy warto próbować?

Gra online Power Soccer daje nam do dyspozycji kluby z pięciu lig: angielskiej Premier League, hiszańskiej La Liga, włoskiej Serie A, niemieckiej Bundeligi i holenderskiej Eredivisie. Pojawiła się także wersja Power Soccer po polsku, co jest bardzo miłe ze strony producenta, chociaż tak na marginesie, nie wiem czy naszej potężnej lidze należą się takie zaszczyty. Jeśli jesteś ciekaw, jak gra prezentuje się wizualnie, znajdziesz na sąsiednich stronach ukazujące ją filmiki. Z pewnością przekonają Cię one, że warto zwrócić uwagę na ten tytuł.

Jeśli spodobają Ci się one, pobierz klienta Power Soccer i udowodnij, że nie masz sobie równych na zielonej murawie. Prócz samej gry do Twoich obowiązków należy także zajmowanie się zapleczem wybranego klubu.  Musisz wiec także sprawdzić się jako menedżer. Oczywiście nie istnieją żadne kody (cheats) do Power Soccer, które pomogłyby Ci w zabawie. Nie jest dopuszczalne oszukiwanie, podobnie i jak jakikolwiek hack Power Soccer – za próby modyfikacji gry można zostać zbanowanym!

Minigra Power Soccer to całkiem przyjemny sposób spędzania wolnego czasu. Jako że tytuł ten jest za darmo, nie musisz dokonywać żadnych opłat za ściągniecie go, tak samo jak i podczas gry zabawa nie kosztuje Cię ani złotówki. Choć jest to stosunkowo nowa rzecz, nie jest to Power Soccer beta, a finalna wersja programu, cały czas rozbudowywana i ulepszana. Świadczy o tym na pewno fakt pojawienia się naszej wspaniałej ekstraklasy i wydania Power Soccer pl, która to wersja pojawiła się dopiero po jakimś czasie.

Jeśli będziesz szukać dodatkowych informacji o grze, wpisuj uważnie jej nazwę do wyszukiwarki. Często odnotowywane błędne frazy to: soccer power, powersoccer oraz power so cer. Możesz także ściągnąć lub obejrzeć grafiki z gry, znajdujące się w galerii przy tym opisie. Ukazują one, czego możesz spodziewać się po oprawie audiowizualnej tego tytułu.

Może Power Soccer nie jest konkurencją dla wielkich produkcji (jak FIFA czy PES), jednak z pewnością nie ma powodów do narzekań. Przekonaj się o tym samemu, pobierając za darmo klienta Power Soccer.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Power Soccer