Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

NHL: Eastside Hockey Manager 2007

Kategoria: Sportowe
Producent: Sports Interactive
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 18.09.2009
Rozmiar: 115.65 MB
System operacyjny: Windows XP
Liczba pobrań: 729

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - NHL: Eastside Hockey Manager 2007

  • Pentium III 1,4 GHz,
  • 256 MB RAM,
  • Windows 98/ME/2000/XP
Opis - NHL: Eastside Hockey Manager 2007
NHL: Eastside Hockey Manager 2007 po polsku jeszcze się nie ukazało, ale i u nas ma swoich fanów. To sportowa gra taktyczna, manager hokeja firmy Sports Interactive, która znana jest również z serii managerów piłki nożnej. Choć nie wiadomo jeszcze, jak zachowa się gra NHL: Eastside Hockey Manager 2007 na Windows 7, do jej odpalenia wystarczy Ci Pentium III 1,4GHz, więc jeśli jesteś ciekaw NHL: Eastside Hockey Manager 2007, ściągnij już teraz wersję demonstracyjną korzystając z linka pod tekstem. NHL: Eastside Hockey Manager 2007 demo zawiera wszystkie opcje pełnej wersji, a jedynie wirtualny czas rozgrywki ograniczony jest do 6 miesięcy. Wersja 2007 jest kolejną częścią z serii, cieszącej się za oceanem niemałą popularnością, a i u nas mającą swoich gorących miłośników pomimo braku NHL: Eastside Hockey Manager 2007 pl, jak też ma ich sam sport na lodowisku, w takiej formie, jaką pokazuje przedstawiający NHL: Eastside Hockey Manager 2007 trailer w sieci.

Gameplay polega oczywiście na zarządzaniu drużyną hokeja tak, by pięła się w górę w rankingach. W NHL: Eastside Hockey Manager 2007 za darmo możemy też pograć przez sieć, a tryb multiplayer pozwala na spotkanie aż 16 graczy. W grze możemy wybrać jedną z wielu profesjonalnych lig z całego świata (także ligi europejskie), z prestiżową NHL (National Hockey League) włącznie. W rezultacie mamy dostęp do ponad trzech tysięcy (!) zespołów istniejących w rzeczywistości – dla nie zainteresowanych dotąd hokejem niech sama ta liczba będzie dowodem popularności sportu z krążkiem i kijem. Każdy zawodnik ma swoje indywidualne statystyki starające się oddać pozawirtualną rzeczywistość (screeny z NHL: Eastside Hockey Manager 2007 do pobrania z naszej galerii). W grze NHL: Eastside Hockey Manager 2007 kody nie będą Ci potrzebne, jako że ich działanie ze względu na charakter rozgrywki nie miałoby wielkiego sensu. Gdybyś nie wiedział, jak pokierować swoją drużyną NHL: Eastside Hockey Manager 2007 za free możesz przecież zawsze zasięgnąć w sieci rady innych fanów hokeja.

Mimo licznych próśb fanów gry na forach internetowych nie ukazało się tłumaczące NHL: Eastside Hockey Manager 2007 spolszczenie. Jeśli Cię to jednak nie zniechęca i chcesz zagrać w NHL: Eastside Hockey Manager 2007 pobierz za darmo demo gry z naszej strony. Wydano też do NHL: Eastside Hockey Manager 2007 patch 3.0.4 łatający różne bugi w grze – jeśli więc masz wcześniejszą wersję NHL: Eastside Hockey Manager 2007 download patcha dostępny jest w sieci oczywiście za darmo.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: NHL: Eastside Hockey Manager 2007