Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

NHL: Eastside Hockey Manager

Kategoria: Sportowe
Producent: Sports Interactive
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 17.09.2009
Rozmiar: 35.78 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 842

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - NHL: Eastside Hockey Manager

  • Pentium III 1 GHz,
  • 128 MB RAM,
  • karta grafiki 4 MB
Opis - NHL: Eastside Hockey Manager
Niemal każda zespołowa gra sportowa doczekała się swego managera. Mamy managery między innymi baseballa, piłki ręcznej, nożnej, koszykówki i oczywiści hokeja. To właśnie do tej ostatniej kategorii zalicza się NHL: Eastside Hockey Manager 2005, którego można polecić każdemu miłośnikowi hokeja. Żeby nie być gołosłownymi, mamy dla Ciebie demo NHL: Eastside Hockey Manager 2005 do pobrania.

Download NHL: Eastside Hockey Manager 2005 w wersji demonstracyjnej jest darmowy, a co ciekawe – możesz bawić się nim pół roku, podczas którego to czasu z pewnością poznasz wszystkie arkana gry. Pobierz wiec NHL: Eastside Hockey Manager 2005 i sprawdź się w roli zarządcy klubu hokejowego. Od twych decyzji zależy powodzenie zespołu. Jest z czego wybierać, bowiem masz tu 15 krajowych lig, liczących sobie ponad TRZY TYSIĄCE drużyn. Imponująca liczba, prawd? A co powiesz na to, że każdego z zawodników opisuje około pięćdziesięciu cech? Ściągnij za darmo NHL: Eastside Hockey Manager 2005 w wersji demo i przekonaj o tym samemu! Musisz w tym celu ściągnąć demo, ponieważ nie ukazał się żaden trailer NHL: Eastside Hockey Manager 2005 trailer.

Niestety, nie wydano w naszym kraju NHL: Eastside Hockey Manager 2005 po polsku, dlatego też nie ma żadnej oficjalnej wersji NHL: Eastside Hockey Manager 2005 pl. Być może jednak uda Ci się znaleźć w sieci spolszczenie NHL: Eastside Hockey Manager 2005. Jeśli natomiast masz już pełną wersję tego programu, z pewnością zainteresuje Cię fakt, że mamy oficjalny patch NHL: Eastside Hockey Manager 2005 na swoich stronach. Ta łatka do NHL: Eastside Hockey Manager 2005 jest za free, a sprawi, ze nie będziesz miał żadnych problemów z działaniem gry. Nie istnieją natomiast żadne kody NHL: Eastside Hockey Manager 2005 – musisz wykazać się myśleniem bez żadnej pomocy!

Gra NHL: Eastside Hockey Manager 2005 działa z Windows 7 oraz systemami XP i Vista. Konwersja konsolowa tego tytułu nie jest planowa.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: NHL: Eastside Hockey Manager