Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

NHL 2005

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Sportowe
Producent: EA Sports
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 17.09.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - NHL 2005

  • Pentium III 800 MHz,
  • 256MB RAM,
  • karta grafiki 32MB (GeForce 2 lub lepsza),
  • 1.5 GB HDD
Opis - NHL 2005
NHL 2005 to gra sportowa, której nikomu przedstawiać nie trzeba, bowiem ta sygnowana logiem Electronic Arts seria jest doskonale znana graczom na całym świecie. Zgodnie z tytułem, odsłona na rok 2005 przynosi nam zaktualizowane składy najlepszej ligi hokejowej wiata oraz przynosi ulepszenia w stosunku do poprzedniej części. Niestety, wydawca nie zdecydował się na realizację grywalnej wersji demo  demo NHL 2005 do porania za darmo.
A skoro download NHL 2005 nie jest możliwy, przybliżymy Ci tym opisem tą odsłonę serii. jak sama nazwa wskazuje, mamy tu kluby z NHL oraz osiem zespołów narodowych – min. Rosji i Szwecji. Jak zawsze składy są aktualne na tytułowy rok. W tej odsłonie serii dopracowano sterowanie, dzięki czemu walka na boisku wygląda jeszcze bardziej efektownie – co pokazuje dostępny na stronie wydawcy trailer NHL 2005. Otrzymujemy tu kilka trybów rozgrywki – od zmagań ligowych po Puchar Świata. Powinno to zadowolić każdego miłośnika hokeja. Niestety, nie ma do pobrania wersji grywalnej NHL 2005 za free, która ukazałaby Ci możliwości tego tytułu.
W naszym kraju wydano NHL 2005 po polsku, tak więc jeśli zdecydujesz się na zakup pełnej wersji gry, nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie NHL 2005, bowiem od razu dostajesz NHL 2005 pl. Nie istnieją żadne kody NHL 2005 ani też cheaty do gry. Wszystko więc zależy od Twych zdolności manualnych. Ponieważ gra wyszła po długich testach i dopracowaniach, nie ukazał się żaden patch NHL 2005.
Gra powinna działać przy najnowszych systemach operacyjnych. Możesz więc grać w NHL 2005 mając Windows 7 oraz Vista czy XP. Oprócz edycji na PC tytuł ten doczekał się także konwersji na PS2 i XboX. Posiadacze różnych platform mogą zmierzyć się ze sobą w trybie zabawy multiplayer. Jest on dość popularny, zawsze wiec znajdziesz partnera chętnego do sparringu.
A jeśli interesują Cię inne gry z tej serii, mamy na naszych stronach poprzednie oraz kolejne jej odsłony. I choć nie download NHL 2005 w wersji demo nie jest możliwy, możesz ściągnąć wersje demonstracyjne innych tytułów. Niestety, nie ma opcji „pobierz NHL 2005”. Jeśli zaś lubisz ten tytuł i już go masz, wejdź na stronę producenta i ściągnij tapety NHL 2005 .


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: NHL 2005

dodał: ~rydzyk , 07.01.2012

fajne