Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

NHL 2004

Kategoria: Sportowe
Producent: EA Sports
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 17.09.2009
Rozmiar: 73.41 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, 2003, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 1839

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - NHL 2004

  • Pentium III 900 MHz,
  • 256 MB RAM,
  • 32 MB akcelerator 3D GeForce 2 lub wyższy


Opis - NHL 2004
NHL 2004 to gra sportowa, której nikomu przedstawiać nie trzeba, bowiem ta sygnowana logiem Electronic Arts seria jest doskonale znana graczom na całym świecie. Zgodnie z tytułem, odsłona na rok 2004 przynosi nam zaktualizowane składy najlepszej ligi hokejowej wiata oraz przynosi ulepszenia w stosunku do poprzedniej części. Możesz się przekonać o  tym samemu – pobierz NHL 2004 demo za darmo.
Download NHL 2004 w tej wersji nie ukaże Ci oczywiście wszystkich możliwości, jakie oferuje pełna wersja gry, jednak zobaczysz wystarczająco, by przekonać się, czy warto dokonać jej zakupu. I jeśli jesteś miłośnikiem hokeja, z pewnością demo przekona Cię do wyłożenia pieniędzy na tą grę. Oprócz klubów z NHL mamy także możliwość grania dwudziestoma ekipami narodowymi oraz prawie czterdziestoma klubami ze świata (między innymi z takich hokejowych potęg jak Szwecja, Rosja czy Finlandia). Wersja demonstracyjna NHL 2004 do pobrania pozwala na rozegranie pięciominutowego spotkania przy udziale wybranych klubów. To czas wystarczający, by poznać mechanikę gry oraz arkana sterowania zarówno zawodnikami, jak i kijkiem. Trzeba przyznać, że oba elementy oddane są świetnie.
Nowością w tej odsłonie serii jest system walki na pięści oraz jeszcze bardziej efektowne animacje zderzeń pomiędzy zawodnikami. Ściągnij NHL 2004 demo, by zobaczyć również, jak rozbudowano tryb managerski. Niektóre z tych nowych rzeczy ukazuje trailer NHL 2004, który znajdziesz na stronie producenta oraz w wielu miejscach w sieci. W naszym kraju wydano NHL 2004 po polsku, tak więc jeśli zdecydujesz się na zakup pełnej wersji gry, nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie NHL 2004, bowiem od razu dostajesz NHL 2004 pl. Nie istnieją żadne kody NHL 2004 ani też cheaty do gry. Wszystko więc zależy od Twych zdolności manualnych. Na stronie producenta możesz znaleźć free patch NHL 2004 – ściągnij go, aby zaktualizować bazy zawodników oraz pobrać nowe stroje i dodatki do zabawy.
Gra powinna działać przy najnowszych systemach operacyjnych. Możesz więc grać w NHL 2004 mając Windows 7 oraz Vista czy XP. Oprócz edycji na PC tytuł ten doczekał się także konwersji na PS2 i XboX. Posiadacze różnych platform mogą zmierzyć się ze sobą w trybie zabawy multiplayer. Jest on dość popularny, zawsze wiec znajdziesz partnera do sparringu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: NHL 2004

dodał: ~dominkos-pl , 05.10.2009

mam prośbe dowac link