Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

NHL 06

Kategoria: Sportowe
Producent: EA Sports
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 17.09.2009
Rozmiar: 273.12 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1771

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - NHL 06

  • Pentium III 1 GHz,
  • 256 MB RAM,
  • karta graficzna 32 MB (GeForce 2 lub lepsza),
  • 1.7 GB HDD, Windows 2000/XP
Opis - NHL 06

NHL 06 to gra sportowa, której nikomu przedstawiać nie trzeba, bowiem ta sygnowana logiem Electronic Arts seria jest doskonale znana graczom na całym świecie. Zgodnie z tytułem, odsłona na rok 2006 przynosi nam zaktualizowane składy najlepszej ligi hokejowej wiata oraz przynosi ulepszenia w stosunku do poprzedniej części. Możesz się przekonać o tym samemu – pobierz NHL 06 demo za darmo.

Download NHL 06 w tej wersji nie ukaże Ci oczywiście wszystkich możliwości, jakie oferuje pełna wersja gry, jednak zobaczysz wystarczająco, by przekonać się, czy warto dokonać jej zakupu. I jeśli jesteś miłośnikiem hokeja, z pewnością demo przekona Cię do wyłożenia pieniędzy na tą grę. Wersja demonstracyjna NHL 06 do pobrania pozwala na rozegranie pięciominutowego spotkania przy udziale wybranych klubów z tej najlepszej ligi świata. To czas wystarczający, by poznać mechanikę gry oraz arkana sterowania zarówno zawodnikami, jak i kijkiem – tą opcja została udoskonalona i trzeba przyznać, że teraz oba najważniejsze elementy zabawy prezentują się świetnie.

Nowością w tej odsłonie serii jest nowy system fizyczny, dzięki któremu mocne strzały mają szansę kontuzjować obrońców oraz niszczyć siatkę bramki. Ściągnij NHL 06 demo, by zobaczyć również, jakie nowe opcje doszły do trybu managerskiego. Niektóre z tych nowych rzeczy ukazuje trailer NHL 06, który znajdziesz na stronie producenta oraz w wielu miejscach w sieci. W naszym kraju wydano NHL 06 po polsku, tak więc jeśli zdecydujesz się na zakup pełnej wersji gry, nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie NHL 06, bowiem od razu dostajesz NHL 206 pl. Nie istnieją żadne kody NHL 06 ani też cheaty do gry. Wszystko więc zależy od Twych zdolności manualnych. Dla posiadaczy pełnej wersji gry wydano free patch NHL 06. Ściągnij łatkę NHL 06 za darmo z naszych stron, aby cieszyć się bezproblemową grą zarówno w trybie singlowy, jak i wieloosobowym.

Gra powinna działać przy najnowszych systemach operacyjnych. Możesz więc grać w NHL 06 mając Windows 7 oraz Vista czy XP. Oprócz edycji na PC tytuł ten doczekał się także konwersji na PS2, XboX i Nintendo Game Cube. Posiadacze różnych platform mogą zmierzyć się ze sobą w trybie zabawy multiplayer. Jest on dość popularny, zawsze więc znajdziesz partnera do sparringu.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: NHL 06