Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

New Star Soccer 5

Kategoria: Sportowe
Producent: Simon Read
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.08.2011
Rozmiar: 40,7 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 1619

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - New Star Soccer 5

Procesor: 2 Ghz
Karta graficzna: 256 MB
Pamięć RAM: 1 GB
Dysk twardy:100 MB

Opis - New Star Soccer 5
New Star Soccer 5 jest najnowszą odsłoną gry poświęconej piłce nożnej. W grze tej w przeciwieństwie do zdecydowanej większości podobnych tytułów steruj emy nie całą drużyną ale karierą pojedynczego gracza. Wszystkie części gry pomimo tego, że graficznie nie dorównują wielkim produkcjom okazały się strzałem w dziesiątkę. Piąta odsłona gry jest zdecydowanie bardziej podobna do wcześniejszych części. Zrezygnowano z zastosowanej w czwartej części grafiki 3D i wrócono do grafiki 2D, która jak się okazuje cieszyła się większą popularnością.

Jednym z najciekawszych usprawnień w grze New Star Soccer 5 jest rozwinięcie tak zwanych gierek treningowych, dzięki którym zawodnik ma możliwość systematycznie podnosić swoje umiejętności. W piątej części gracze mają zdecydowanie więcej mini-gierek dzięki czemu gra jest bardziej urozmaicona i zabawna. Sama rozgrywka została znacznie przyspieszona, gra jest bardziej dynamiczna a zawodnik traci mniej czasu przechodząc z meczu na mecz. Tak zwany silnik poza meczowy również został usprawniony co pozwoli nam szybciej poznać wyniki innych spotkań. Kolejnym udogodnieniem jest sam interfejs, który jest bardziej czytelny i intuicyjny co sprawia, że gra jest jeszcze bardziej przyjemna. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: New Star Soccer 5