Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Moscow Billiards

Kategoria: Sportowe
Producent: unknown
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.06.2009
Rozmiar: 25, 8 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, Vista
Liczba pobrań: 1011

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Moscow Billiards

  • Pentium 3
  • 256 Mb RAM
  • 50 Mb HDD
  • karta graf. 32 MB
  • DirectX 7
Opis - Moscow Billiards

Pobierz darmową grę sportową Moscow Billard!

Moscow Billard to wirtualna gra w bilarda. Możesz spróbować swych sił w partii przeciwko komputerowemu oponentowi lub innemu żywemu graczowi (tryb hotseat, czyli na tym samym komputerze, ruchy wykonywane są na przemian).

Pobierz darmową grę Moscow Billard! Nim przystąpisz do właściwej zabawy, poćwicz w trybie treningowym - oprócz zasad gry nauczysz się tu także kilku użytecznych sztuczek. Przyda się to zarówno graczom początkującym, jak też i tym zaawansowanym.  Dostępne tryby zabawy to: Big Russian, English, Amierican Pool i inne popularne odmiany. Moscow Billard posiada świetny algorytm anty-aliasingu, dzięki któremu cała trójwymiarowa gra wygląda bardzo realistycznie. W tle cały czas słychać utwory gitarowe w wersji live, więc możesz poczuć się tu jak w prawdziwym bilardowym pubie.

Gra jest całkowicie bezpłatna i nie wymaga ponoszenia żadnych kosztów! Jeżeli masz czasem ochotę uciąć sobie partyjkę bilarda, Moscow Bilalrd jest w sam raz dla Ciebie!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Moscow Billiards

dodał: ~7658t , 06.02.2010

l