Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MMA Pro Fighter

Kategoria: Sportowe
Producent: MMA Pro Fighter
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.01.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 12976

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - MMA Pro Fighter

Przeglądarka Google Chrome!
Opis - MMA Pro Fighter

Walki MMA cieszą się na świecie dużą popularnością, więc nic dziwnego, że nie są obce również w świecie gier komputerowych. Co jednak różni tytuł MMA Pro Fighter od innych, to fakt, że nie musimy instalować tej gry, aby w nią grać. Nie jest także potrzebny download klienta gry. Jak więc można w nią pograć? Wystarczy mieć konto na Facebooku, ponieważ produkcja ta została przeznaczona dla tego właśnie  portalu społecznościowego.

Podobnie jak i inne gry przeglądarkowe, tak i MMA Pro Fighter nie wymaga spędzania przy grze godzin. Wystarczy kilka-kilkanaście minut dziennie. Zabawa jest dziecinnie prosta – wybieramy zawodnika, nadajemy mu imię, a następnie wybieramy dwa style walki, w których będzie się specjalizować. Potem treningi – decydujemy o ich rodzaju. Gdy w końcu trafiamy na ring, rozgrywka zmienia się w zabawę turową. Wybieramy rodzaj ataku, zaś sukces zalezy od tego, czy przeciwnik potrafi się przed nim obronić.

MMA Pro Fighter to dość interesująca pozycja, zawierająca sobie zarówno elementy zarządzania, jak też i rozwój statystyk prowadzonej postaci. Oczywiście zabawa jest powiązana również z wszelkimi funkcjami, jakie oferuje Facebook – możemy chwalić się osiągnięciami na swojej tablicy, przesyłać znajomym prezenty, a także zapraszać ich do zabawy. Miłośnicy FB i MMA powinni być zachwyceni takim połączeniem. Tym bardziej, że rozgrywka jest dość ładnie wykonana pod względem graficznym. MMA Pro Fighter odnajdziemy w aplikacjach Facebooka. Do gry można dołączyć również poprzez akceptację zaproszenia od znajomego.

Uwaga !

Do pobrania gry konieczne jest posiadanie konta w serwisie Facebook.
Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: MMA Pro Fighter

dodał: gorek1211 , 06.03.2016

jak ja sciagnac wiecie moze

dodał: ~kacper , 05.04.2011

mma to jest super jak te mma pro fighter

dodał: tadek1990 , 19.03.2011

suuuuuuuuuuuuperowa giereczka :):):)