Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mini Golf Pro

Kategoria: Sportowe
Producent: Shawn64 Games
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 20.03.2009
Rozmiar: 6.7 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 1019

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Mini Golf Pro

  • 200 Mhz
  • DirectX 3
Opis - Mini Golf Pro
­­­Mini Golf Pro to gra odbiegająca od standardowych produkcji tego typu. Pobierz Mini Golf Pro za darmo w naszym serwisie i daj się zaskoczyć!
­
Najnowsz­y Mini Golf Pro free różni się od większości gier produkcji Shawn64 całkowitym brakiem przemocy. Nie będziesz się niepotrzebnie stresował - są za to duże szanse, że wrócisz po więcej. Ta gra jest czarująca, na swój sposób profesjonalna i piękna sama w sobie – bez wyolbrzymiania. Download Mini Golf Pro i szybkie spojrzenie na główne menu powie ci, że możliwości rozgrywki są bardzo różnorodne. Darmowy Mini Golf Pro oferuje o wiele więcej, niż mógłbyś się spodziewać po symulatorze mini golfa. Możesz doświadczać ciekawej rozgrywki w pojedynkę, zmierzyć się z czteroma przyjaciółmi przy swoim komputerze, zagrać z innymi online, opublikować swoje wyniki w Internecie, a nawet stworzyć własne poziomy. Pobierz Mini Golf Pro za darmo już teraz.

Jeżeli 27 typów tradycyjnych dołków to za mało aby cię usatysfakcjonować, zagraj w mini gry przygotowane przez autora Mini Golf Pro free . Jak Shawn64 sam powiedział, wieża grawitacji jest tak unikalna, że mogłaby być oddzielną grą. Jeżeli spróbujesz zagrać w najnowszy Mini Golf Pro za darmo, z pewnością przyznasz mu rację. Ponadto, jeżeli szukasz większych wyzwań, kreator poziomów jest właśnie dla ciebie. Jest to w pełni funkcjonalny edytor do Mini Golf Pro, którego działanie ogranicza jedynie twoja wyobraźnia. Jego obsługa może wydawać się na początku trudna i skomplikowana, ale podstawowe funkcje można opanować bardzo szybko, w miarę jak oswoisz się z edytorem.

Nie powinno zdziwić nikogo zdecyduje się na download gry, że darmowy Mini Golf Pro jest tak popularny i lubiany. Świetna grywalność uzasadnia wszystkie pozytywne opinie. Wizualnie gra jest bardzo przyjemna dla oka. Prosta ale bardzo dobrze wykonana przez Shawn64 grafika jest płynna i wysokiej jakości. Jeżeli chodzi o muzykę, darmowy Mini Golf Pro kuleje trochę pod tym względem – jedyny dostępny podkład muzyczny odtwarzany jest w kółko się przez cały czas rozgrywki. Jednak gdyby popatrzeć na podobne gry wykonane w Game Makerz’e, muzyka i tak trzyma poziom. Grafika w połączeniu z muzyką daje zadziwiająco dobry efekt: atmosferę gry Mini Golf Pro za darmo, która przykłuje twoją uwagę i zatrzyma na dłużej przy komputerze. Pobierz Mini Golf Pro free w naszym serwisie i sam się przekonaj.

Jedyne minusy najnowszy Mini Golf Pro to zbytnia złożoność zwyczajnego edytora poziomów i drobne braki od strony muzycznej. Na szczęście plusy są na tyle mocne, że te dwa wspomniane aspekty, po krótkim namyśle, można uznać za nieistotne. Daj ponieść się pokusie gry w najnowszy Mini Golf Pro za darmo i przygotuj się na godziny naprawdę dobrej zabawy!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Mini Golf Pro