Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mini-golf Club

Kategoria: Sportowe
Producent: unknown
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.06.2009
Rozmiar: 22 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, XP, Vista
Liczba pobrań: 956

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Mini-golf Club

  • procesor 1.3 GHz
  • 256 Mb RAM
  • karta graf. 128 MB
Opis - Mini-golf Club

Pobierz pełną wersję gry sportowej Mini-golf Club!

Jak sama nazwa wskazuje, bawimy się tu w golfa. Gra jest w pełni trójwymiarowa i oferuje 72 przeróżne pola rozgrywki, podzielone na cztery kategorie (po 18 w każdej). Odkrywasz je kolejno, idąc od pierwszej i trafiając piłeczką do dołka na kolejnych. Te najciekawsze - i oczywiście najtrudniejsze - zgrupowane są w czwartej kategorii.

Sprawdź to samemu - grę Mini-golf Club można pobrać kompletnie za darmo. To świetna gra sportowa, przy której świetnie się zrelaksujesz i odpoczniesz. Dla Twej wygody na początku każdej rozgrywki kamera pokazuje Ci całe pole gry. Zapamiętaj przeszkody, abyś mógł je omijać.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Mini-golf Club