Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ManagerZone

Kategoria: Sportowe
Producent: Manager Zone AB
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.03.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 970

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - ManagerZone

Przeglądarka internetowa
Opis - ManagerZone

ManagerZone online to darmowa gra dla wszystkich fanów sportów zespołowych.  Możesz tu wcielić się w rolę trenera drużyny piłkarskiej lub też zespołu hokejowego i doprowadzić swój team na szczyty. Odpowiadasz tu za każdy aspekt prowadzenia klubu – od transferów po ustawienie zespołu na konkretny mecz. Nie jest potrzebny Ci żaden download ManagerZone – w grę grasz przez przeglądarkę, możesz nawet wykorzystywać telefon komórkowy, jeśli nie jesteś przy komputerze.

Gra online ManagerZone wymaga tylko i wyłącznie rejestracji na oficjalnej stronie tego tytułu. Potem wybierasz dyscyplinę sportu (ManagerZone football lub hockey) i otrzymujesz zespół do prowadzenia. Oczywiście wszystko to otrzymujemy w ManagerZone za darmo. Podczas tygodnia Twój zespół rozgrywa dwa mecze – musisz zdecydować o ustawieniu drużyny, rekrutacji/zwolnieniu zawodników, od Ciebie zależy także rozbudowa stadionu i inne tego typu rzeczy. Mecze oglądasz w pełnym trójwymiarze, ponieważ ManagerZone obsługuje 3D. Pozwala Ci to oecnic właściwie ustawienie, taktykę i ocenić grę zawodników.

Istnieje kilka wersji językowych gry. Wśród nich jest ManagerZone pl. Oczywiście ta opcja ManagerZone jest za free. Ten menadżer piłkarski online cieszy się popularnością w naszym kraju. Możesz więc znaleźć w sieci niejeden poradnik ManagerZone po polsku. Nadto poszukaj także, czy nie istnieje jakieś forum ManagerZone pl, gdzie możesz zyskać wiele cennych, praktcyznych wskazówek dotyczących zabawy. Zawsze też istnieje opcja zadania własnego pytania, na które odpowiedzą Ci zaawansowani użytkownicy gry.

ManagerZone nie jest bynajmniej dynamiczną grą. Jednak tego typu tytuły przyciągają graczy mnóstwem opcji i możliwości. Można polecić ManagerZone każdemu, kto tylko lubi sportowe managery – z pewnością nie będzie rozczarowany. Tym bardziej, że tytuł jest całkowicie darmowy, zaś polska wersja ManagerZone ma oczywiście takie same opcje i właściwości, jak też i inne wersje językowe tej produkcji. Społeczność gry rozrasta się i dzięki temu można zmierzyć się w grze z menadżerami z innych krajów świata.

Ponieważ oficjalny server ManagerZone jest czynny przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, możesz bawić się w menadżera w dowolnej chwili. Wszystkie ustawienia zostają automatycznie zapisane i nic nie stoi na przeszkodzie, aby na przykład zaplanować taktykę drużyny na dwa tygodnie przed planowanym spotkaniem. Dlatego tez możesz ustawić wszystkie opcje i spokojnie pojechać na wakacje – nie musisz doglądać co dnia swego zespołu w ManagerZone.

Na stronie gry znajduje się oficjalne forum ManagerZone. Możesz z niego dowiedzieć się wszystkiego o tej grze. A jeśli ciekawi Cię, jak prezentuje się ona w praktyce, w galerii przy tym opisie znajdziesz obrazki prezentujące ten tytuł. Zobaczysz na nich zarówno ekran transmisji meczu, jak i też ekran wyboru taktyk, rozbudowy stadionu oraz wyszukiwania zawodników na liście transferowej.

Nie istnieją żadne kody ManagerZone, zaś wszelkie próby hakowania gry lub używania w niej oszustw mogą skończyć się zlikwidowaniem konta. Dlatego też wszystkie decyzje musisz podejmować uważnie – nie można poprawiać tu swoich błędów, ani też nie istnieje sposób na cofnięcie złych decyzji.

Jeśli więc zawsze marzyłeś o swojej własnej drużynie, a piłka nożna lub hokej to Twoje ulubione dyscypliny sportu, dołącz do darmowej gry ManagerZone! Pokaż światu, że potrafisz sięgnąć szczytów kariery i stworzyć drużynę marzeń.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: ManagerZone

dodał: ~XxjakerxX , 17.04.2012

kozackie

dodał: ~żal , 28.03.2010

mam konto nie działa mi 3D próbuje znaleźc jakąś instalkęi dupa