Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Liga Polska Manager 2000

Kategoria: Sportowe
Producent: MarkSoft
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 10.10.2011
Rozmiar: 25.1 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 6388

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Liga Polska Manager 2000

Procesor: 266 MHz

RAM: 32 MB

Opis - Liga Polska Manager 2000

Liga Polska Manager 2000 to gra, która umożliwia wielu fanom piłki nożnej spełnienie największego marzenia, jakim jest pokierowanie własnym klubem. Tytuł ten nie jest rozbudowany tak jak konkurencja, w postaci Football Manager czy też FIFA Manager. Mimo to, rozgrywka dostarcza wiele radości.

Na początku decydujemy o tym, który z polskich klubów chcemy poprowadzić. Liga Polska Manager 2000 pod względem graficznym prezentuje się dość ubogo, jednak w tego typu grach nie jest to najważniejszy element, więc nie powinien on przeszkadzać w rozgrywce. Mimo wielu uproszczeń, fani piłki nożnej nie powinni być zawiedzeni tym tytułem. Negocjacje transferów czy też precyzyjne ustalanie taktyki na mecz, potrafią pochłonąć bez reszty.

Jednak i tak nadal najważniejszym elementem są finanse, będące fundamentem sprawnie funkcjonującego klubu. Musimy więc odpowiednio troszczyć się o pozyskiwanie sponsorów a także utrzymanie i rozbudowę stadionu, który jest jednym z głównych źródeł przychodów. Liga Polska Manager 2000 daje nam możliwość uczestniczenia w różnego typu rozgrywkach. Do naszej dyspozycji jest nie tylko liga ale też Puchar Polski a nawet europejskie puchary, które są źródłem znacznych pieniędzy a także prestiżu naszej drużyny. Jeśli zechcemy możemy też zaproponować mecz towarzyski, drużynom takim jak FC Barcelona czy Inter Mediolan. Liga Polska Manager 2000 bez wątpienia nie jest godnym konkurentem, dla gier takich jak Football Manager. Stanowi on jednak miłą odskocznię od tytułów, których poziom zaawansowania jest znacznie wyższy, co nie każdemu graczowi przypadnie do gustu.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Liga Polska Manager 2000