Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

International Cricket Captain 2009

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Sportowe
Producent: Childish Things
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 21.09.2009
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Wymagania sprzętowe - International Cricket Captain 2009

  • Pentium 4 1.5 GHz,
  • 512 MB RAM,
  • karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5700 lub lepsza),
Opis - International Cricket Captain 2009
International Cricket Captain 2009 to najnowsza część najlepszego menadżera krykieta, jaki ukazuje się cyklicznie na komputery osobiste od dłuższego czasu. Jest to już 12 część serii, która ma sporą liczbę fanów, zwłaszcza w krajach, gdzie krykiet jest sportem narodowym jak np. w Wielkiej Brytanii. Niestety po raz kolejny nie zdecydowano się na wydanie International Cricket Captain 2009 po polsku. Na razie brak odważnego wydawcy, który spróbowałby zachęcić graczy do pobrania International Cricket Captain 2009 lub zakupu. Nie dostępne jest też żadne spolszczenie do International Cricket Captain 2009, co w grze tego typu jest dużym utrudnieniem. Na początku grę można było uzyskać tylko poprzez download International Cricket Captain 2009 ze strony twórcy Childish Things. Oczywiście dostęp do  takiej wersji International Cricket Captain 2009 za free nie był. W dwa tygodnie po internetowym wydaniu gry, ukazało się także sklepowe jej wydanie.

Jeśli chodzi o zmiany w najnowszej odsłonie serii to jest ich całkiem sporo. Przede wszystkim ponownie gra oferuje graczom dostęp do największej i najbardziej aktualnej wirtualnej bazy graczy krykieta, a także posiada na nich pełną licencję. Również rozgrywka online w grze uległa poprawie, a nawet dodano całkiem nowy tryb. Jeśli chcesz zmierzyć się z graczami z całego świata to ściągnij International Cricket Captain 2009. W grze znacznej poprawie uległa także grafika, zwłaszcza poprzez dodanie nowych i większych rozdzielczości, oraz lepszej kamery. Nowe tryby w grze, a także poprawiony styl wyświetlania meczu to kolejne usprawnienia. Szkoda, że nie jest jeszcze dostępne demo International Cricket Captain 2009, gdyż gra oferuje znacznie więcej nowości. By je zobaczyć można obejrzeć choćby trailer z International Cricket Captain 2009, który prezentuje większość z nich. Oczywiście trailer z International Cricket Captain 2009  za darmo jest dostępny w sieci.   

Gra nie jest łatwa, dlatego niektórzy gracze powinni od razy wyszukać i przejrzeć kody do International Cricket Captain 2009, które na pewno się mogą przydać. Warto także zainstalować przed grą najnowszy patch do International Cricket Captain 2009, który aktualizuje grę i jeszcze ją usprawnia. Wymagania gry nie są wygórowane i nie powinno być żadnych trudności z grą w International Cricket Captain 2009 pod Windows 7. Brak wersji International Cricket Captain 2009 pl to jedna z głównych wad tego tytułu. International Cricket Captain 2009 to gra sportowa, która zasługuje na uwagę graczy i niekoniecznie tylko fanów krykieta. Jeśli lubisz menadżery typu International Cricket Captain 2009 to pobierz inne gry z tego gatunku dostępne w naszym serwisie. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: International Cricket Captain 2009