Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

International Cricket Captain 2006

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Sportowe
Producent: Childish Things
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 21.09.2009
System operacyjny: Windows XP

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Wymagania sprzętowe - International Cricket Captain 2006

  • Pentium 200Mhz lub lepszy,
  • 32Mb RAM,
  • karta graficzna 4Mb RAM,
Opis - International Cricket Captain 2006
International Cricket Captain 2006 to gra sportowa, przypominająca takie tytuły jak np. Championship Manager, czy choćby Football Manager, tyle, że tym razem gracz ma szansę wcielić się nie w menadżera piłkarskiego, ale trenera prowadzącego drużynę krykieta. Niestety nie jest dostępny download International Cricket Captain 2006 za free, nawet w wersji demonstracyjnej. Szkoda bo demo International Cricket Captain 2006 mogłoby zachęcić do zakupu więcej graczy, zwłaszcza w krajach, gdzie ten sport jest mało znany. Nie istnieje także wersja pl gry International Cricket Captain 2006, ani żadne spolszczenie. Szkoda, że wydawca nie zdecydował się wydać International Cricket Captain 2006 po polsku bo gra mogłaby zachęcić więcej Polaków do zainteresowania się tą fascynująca dyscypliną.


Chociaż nie istnieje International Cricket Captain 2006 za free to warto zakupić tę grę i poznać ją bliżej. Edycja 2006 oferuje ok. cztery różne tryby rozgrywki, gdzie m.in. można prowadzić rozgrywkę w angielskiej lidze oraz tryb w którym zadaniem gracza jest doprowadzić Anglię do mistrzostwa. Możliwe jest też kierowanie jedną z 10 innych drużyn, oraz rozgrywką online. By dowiedzieć się czegoś więcej warto obejrzeć trailer z International Cricket Captain 2006. Warto pobrać zwłaszcza patch do International Cricket Captain 2006 i kody, które mogą się przydać w grze. Oczywiście tego typu dodatki do International Cricket Captain 2006 są za darmo dostępne w sieci. nie powinno być problemów z uruchomieniem International Cricket Captain 2006 z Windows 7.


Jeśli szukasz gier podobnych do International Cricket Captain 2006 to pobierz inne menadżery sportowe, które oczywiście możesz znaleźć na naszej stronie.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: International Cricket Captain 2006