Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

International Cricket Captain 2000

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Sportowe
Producent: Atomic Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 21.09.2009
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista

Brak

Wymagania sprzętowe - International Cricket Captain 2000

Windows 98/Me/2000/XP/Vista
DirectX 9
1 GHz
512 MB RAM
Opis - International Cricket Captain 2000
International Cricket Captain 2000 to gra sportowa, która pierwotnie tworzona była przez studio Chris Child, a która jest nie czym innym jak wirtualnym menadżerem, tylko że rozgrywającym się w „świecie” krykieta.  Sport ten nie jest zbyt popularny w naszym kraju, ale cieszy się ogromną popularnością zwłaszcza w Wielkiej Brytanii, oraz jej byłych koloniach. Niestety nie zdecydowano się na wydanie International Cricket Captain 2000 po polsku, tak jakby twórcy przeczuwali, że gra ma małe szanse osiągnąć sukces w naszym kraju. Nie jest dostępne też żadne spolszczenie do International Cricket Captain 2000. Gracze nie mają możliwości zagrać w demo International Cricket Captain 2000, gdyż nie zostało ono niestety wydane. Oczywiście International Cricket Captain 2000 nie jest za darmo i by móc się przekonać jak prezentuje się ten tytuł trzeba go zakupić.

Dla każdego gracza znającego inne menadżery sportowe International Cricket Captain 2000 nie powinien być zbyt skomplikowany. Gra zawiera wszystkie aktualne składy i statystyki, aż do początku sezonu 2000 i pozwala m.in. na prowadzenie własnej drużyny, w Mistrzostwach Świata, oraz innych rozgrywkach. Ponieważ nie istnieje wersja demonstracyjna International Cricket Captain 2000 do pobrania to warto skorzystać z dodatków do gry, które zdradzają więcej szczegółów na jej temat. Warto pobrać zwłaszcza kody i trailer International Cricket Captain 2000. Oczywiście tego typu dodatki do International Cricket Captain 2000 są za free. Szkoda, że twórcy nie zdecydowali się na wydanie International Cricket Captain 2000 pl, gdyż dla początkujących graczy i do tego nie znających dobrze języka angielskiego, rozgrywka może okazać się za trudna. Przed grą  warto pobrać patch do International Cricket Captain 2000, który uaktualnia grę i nanosi kilka zmian. Ściągnij International Cricket Captain 2000 patch by móc zagrać w najbardziej dopracowaną wersję gry.

Wymagania gry nie są zbyt wysokie, zwłaszcza, że sprowadza się ona głównie do analizy statystyk, taktyk i organizacji spotkań, bardziej niż ich rozgrywania. Powinna być możliwa współpraca International Cricket Captain 2000 z Windows 7. Brak download International Cricket Captain 2000 to duży problem, zwłaszcza dla graczy, którzy nie maja pojęcia o grze i chcieliby ją zobaczyć przed zakupem. Jeśli jednak lubisz gry typu International Cricket Captain 2000 to pobierz inne menadżery sportowe, które są dostępne na naszej stronie. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: International Cricket Captain 2000