Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Football Mogul 2009

Kategoria: Sportowe
Producent: Sports Mogul Inc.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 02.04.2009
Rozmiar: 12,5 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003
Liczba pobrań: 495

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Football Mogul 2009

Pobierz darmowe demo gry Football Mogul 2009!

Football Mogul 2009 to gra, w której wcielasz się w managera klubu z ligi futbolu amerykańskiego. tytuł ten został przygotowany przez producenta Sports Mogul Inc., którego sztandarowym tytułem jest innym manager - Baseball Mogul.

Pobierz darmowe demo gry i przekonaj się, czy Twoje zdolności zarządzania wystarczyłyby do prowadzenia tego typu klubu. W rozgrywkach futbolu amerykańskiego N F L liczą się nie tylko zawodnicy i ich umiejętności - równie ważna jest także strategia na boisku - o której oczywiście deydujesz Ty.

Bezpłatne demo gry Football Mogul 2009 da Ci przedsmak pełnej wersji. Łączna liczna zawodników w lidze wynosi ponad 2200 - wszyscy posiadają swoje statystyki i przebieg kariery zgodny z rzeczywistością. Nadto pojawia się ponad 250 nowicjuszy z draftu przeprowadzonego w 2008 roku. Jako władca absolutny pełnisz zarówno funkcję managera ekonomicznego, jak też i trenera. Ustalasz strategię na dany mecz, wybierasz ustawienie drużyny, a także tworzysz własny playbook.

Pobierz darmowe demo gry Football Mogul 2009 i odkryj świat futbolu amerykańskiego. Łatwy w obsłudze interfesj pozwoli Ci na podejmowanie wszelkich związanych z grą decyzji, dokładne statystyki powiedzą Ci wszystko o zawodnikach (włącznie z ich wartością rynkową), zaś po każdej grze otrzymasz szczegółowy raport, składający się z ponad 30 pozycji.

W bezpłatnym demie gry Football Mogul 2009 możesz zmierzyć się również z żywym graczem dzięki opcji hot seat - wspólnej gry na jednym komputerze. Podczas gry każdy z was ma inne klawisze do wydawania komend, nie ma więc potrzeby walki o myszkę:)Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Football Mogul 2009