Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Football Manager 2012

Kategoria: Sportowe
Producent: Sports Interactive
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 25.08.2011
Rozmiar: 1 GB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 4406

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Football Manager 2012

Pentium 4 2 GHz, 512 MB RAM (1 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5900 lub lepsza), 2 GB HDD, Windows XP/Vista/7
Opis - Football Manager 2012

Football Manager to nazwa, którą z pewnością kojarzy spora grupa fanów piłki nożnej. Gry z tej serii umożliwiają wielu graczom, spełnienie marzeń i pokierowanie rozwojem ulubionego klubu piłkarskiego. Co roku otrzymujemy nową edycję, nie inaczej jest i tym razem.

Liczba zmian, które wprowadzono liczy około 800 pozycji. Nowa edycja przyniosła min. ulepszone centrum transferowe. Modyfikacje w nim, mają nam dać lepszą kontrolę, nad zmianami personalnymi w naszej drużynie. Autorzy gry Football Manager 2012 większą uwagę przywiązali teraz, do kontraktów młodych piłkarzy. Pojawiły się też premie lojalnościowe.

Usprawnienia nie ominęły też systemu scoutingu. Teraz dostarcza on znacznie więcej informacji, które pozwolą lepiej przygotować drużynę, na nadchodzące spotkanie. Autorzy nie zapomnieli również o początkujących graczach. Specjalnie dla nich wprowadzony został tutorial, który objaśnia najważniejsze zasady rozgrywki i daje bardzo przydatne rady. Zmiany wprowadzane przez Football Manager 2012 dotknęły nawet interfejs, który jest znacznie bardziej konfigurowalny, dzięki czemu gracz ma możliwość precyzyjnego dostosowania go do swoich wymagań. Sposób prowadzenia rozmów z piłkarzami także został zmodyfikowany. W edycji 2012 możemy zdecydować, jakim tonem chcemy wypowiedzieć daną kwestię. Zmiany jakie do serii wniósł Football Manager 2012 nie są być może rewolucyjne, jednak ich liczba powinna skłonić do zainteresowania się tą grą nie tylko jej wiernych fanów.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Football Manager 2012