Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Football Manager 2008

Kategoria: Sportowe
Producent: Sports Interactive
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 21.09.2009
Rozmiar: 523.47 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 4013

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Football Manager 2008

  • Core 2 Duo 2.2 GHz,
  • 1 GB RAM,
  • karta grafiki 16 MB (Riva TNT2 lub lepsza),
  • 750 MB HDD,


Opis - Football Manager 2008
Football Manager to wydawana przez Sports Interactive seria świetnych gier managerskich, w których zadaniem gracza jest prowadzenie zespołu piłkarskiego. Co rok wychodzi nowa edycja tego tytułu, zawierająca zaktualizowane składy i statystyki, zaś co nowego wnosi jeszcze do zabawy Football Manager 2008, możesz przekonać się samemu, mamy bowiem dla Ciebie demo Football Manager 2008 do pobrania.
Oczywiście download Football Manager 2008 jest free. Niemusisz za niego płacisz, a pozwoli Ci na poznanie możliwości oferowanych przez ten tytuł. Oczywiście nie ma tu wszystkich opcji, jakie dostępne są w pełnej wersji, jednak masz wystarczająco ich dużo, by poczuć smak wielkiego futbolu. Pobierz Football Manager 2008 i stań na czele jednego z zespołów – jest ich 5000 (słowni: PIĘĆ TYSIĘCY) z ponad 50 krajów świata. Który wybierzesz? Zależy to tylko od Ciebie. A potem odpowiadasz za wszystko – od kupowania i sprzedawania zawodników po przedmeczowe rozmowy z piłkarzami, którzy wybiegnąć mają na boisko. Ściągnij Football Manager 2008 w wersji demonstracyjnej, aby zobaczyć, co jeszcze czeka Cię w tej grze! A opcji jest naprawdę wiele. Nie na darmo Football Manager uchodzi za najlepszą grę tego typu na świecie.
Wydano Football Manager 2008 po polsku, więc jeśli kupisz ten tytuł, nie będzie Ci potrzebna żadne spolszczenie Football Manager 2008, ponieważ otrzymasz wersję Football Manager 2008 pl. Pełna wersja gry umożliwia również grę w trybie multiplayer – dzięki niej możesz zmierzyć się z innymi trenerami z całego świata. Oczywiście nie istnieją żadne kody Football Manager 2008. Gramy tutaj wyłącznie fair-play. Jeśli posiadasz już ten tytuł, potrzebny Ci oficjalny patch Football Manager 2008. Znajdziesz tą łatkę na naszych stronach. Patch Football Manager 2008 jest za darmo do pobrania. Na stronie producenta możesz również obejrzeć trailer Football Manager 2008, który ukaże Ci grę w akcji.
Jednak nim kupisz pełną wersję gry, pobierz free demo Football Manager 2008 i przetestuj ten tytuł. Ta gra sportowa potrafi wciągnąć na długie godziny i  zapewnić mnóstwo emocji. Tytuł ten działa sprawnie przy najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc grać w Football Manager 2008 mając Windows 7, Vista i XP. Na koniec dodamy, że ukazała się również wersja Football Manager 2008 na XboX 360. W trybie multiplayer mogą zmierzyć się ze sobą posiadacze różnych platform.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Football Manager 2008