Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Football Manager 2007

Kategoria: Sportowe
Producent: Sports Interactive
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 24.09.2009
Rozmiar: 260.44MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 3043

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Football Manager 2007

Pentium 4 2 GHz

1 GB RAM

karta graficzna 16 MB

Opis - Football Manager 2007
Football Manager 2007 to już trzecia gra sportowa będąca wynikiem współpracy producenta Sports Interactive, oraz wydawcy firmy SEGA. Jak widać seria na dobre zagościła na rynku gier i biorąc przykład choćby z Fify, zaczyna ukazywać się bardzo cyklicznie. Oczywiście tą wersję zaktualizowano do sezonu piłkarskiego 2006/2007, a także wprowadzono do niej ponad 100 innych zmian. By się z nimi zapoznać wystarczy zagrać w demo Football Manager 2007, które pozwala na poprowadzenie dowolnej drużyny z jednej z ponad dziesięciu dostępnych w nim lig. Download Football Manager 2007 jest dostępny w kilku różnych wersjach językowych i zawiera wszystkie grafiki i piłkarzy ze wspomnianych lig. Oczywiście wersja demonstracyjna Football Manager 2007 jest za free dostępna w naszym serwisie. Ściągnij Football Manager 2007 i sprawdź czy gra rzeczywiście różni się do swoich poprzedniczek.


Oprócz wersji na komputery osobiste, Football Manager 2007 jest dostępny również na Xbox 360, oraz PSP. Najważniejszą zmianą w tej części jest nowa opcja Feeder Club, która polega na współpracy dużych klubów, ze swoimi mniejszymi odpowiednikami, dzięki temu np. nasi juniorzy mogą od początku szkolić się w normalnych rozgrywkach. Nowy interfejs w grze ma być bardziej przyjazny graczom i prostszy w obsłudze. Edycja 2007 pozwala także na rozmowę z zawodnikami przed meczem, a nie tylko w trakcie i po, dzięki czemu możemy ich lepiej zmotywować do walki. Wydawcą gry w Polce jest po raz kolejny CD Projekt, dzięki czemu możliwa jest gra w Football Manager 2007 po polsku. W grze w której większość ruchów sprowadza się do operowania statystykami, danymi i strategiami, wersja Football Manager 2007 pl wydaje się być niezbędna. Niewątpliwie est to gra sportowa, w którą każdy fan piłki nożnej powinien zagrać.


Do gry dostępna jest masa dodatków. Warto skorzystać z okazji i obejrzeć zwłaszcza trailer z Football Manager 2006, który na pewno zachęci wielu z Was do zakupu gry. W razie trudności mogą się przydać również kody do Football Manager 2006, znacznie ułatwiające grę. W naszym serwisie możecie znaleźć najnowszy patch do Football Manager 2007, który sprawia, że gra jest jeszcze bardziej dopracowana. Nie powinno być również problemów z uruchomieniem Football Manager 2007 z Windows 7. Pobierz więc Football Manager 2007 i zagraj w kolejną część wspaniałego menadżera piłkarskiego. Oczywiście demo Football Manager 2007 jest za darmo. Zachęcamy także do zagrania w inne gry podobne do Football Manager 2007, które są do pobrania w naszym serwisie. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Football Manager 2007

dodał: ~Tabaluga , 16.03.2010

:D:D:D