Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Football Manager 2005

Kategoria: Sportowe
Producent: Sports Interactive
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 24.09.2009
Rozmiar: 161.43MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 3234

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Football Manager 2005

Procesor 600 MHz

RAM 128 MB

Karta dźwiękowa i graficzna kompatybilna z DirectX 8.1

CD-ROM 4x

Opis - Football Manager 2005
Football Manager 2005 to dzieło owocnej współpracy studia Sports Interactive , oraz znanego wydawcy firmy SEGA, którzy po raz pierwszy spotkali się właśnie przy okazji tworzenia tej części gry. Wcześniej SI tworzyło serię Championship Manager, jednak po kłótni z wydawcą i właścicielem praw do tamtej marki Eidos, studio postanowiło stworzyć swoją grę pod nowym tytułem. To dość ryzykowne posunięcie okazało się strzałem w dziesiątkę, gdyż to właśnie Football Manager jest uważany za najlepszegdemoo managera piłkarskiego na komputery osobiste. Grę można bliżej poznać grając w demo Football Manager 2005, które pozwala na ograniczoną rozgrywkę. Taka wersja Football Manager 2005 jest za free, dlatego warto z niej skorzystać. Download Football Manager nie powinien zabierać zbyt wiele czasu, gdyż plik instalacyjny ma ledwo ponad 100MB. Ściągnij więc Football Manager 2005 i zagraj w pierwszą część tej serii, która szybko zyskała popularność jeszcze większą niż konkurencyjny CM.

W grze dostępnych jest kilka tysięcy drużyn, w tym 2 kompletne ligi z naszego kraju. Twórcy postanowili wiernie odwzorować realia sportowe, dzięki czemu w grze mamy dostęp m.in. do znanych piłkarzy, zaawansowanych opcji zarządzania drużyną, dwuwymiarowej grafiki wyświetlanych spotkań, a także edytora pozwalającego na aktualizacje gry. Co ważne Football Manager 2005 jest po polsku i dzięki temu gra szybko stała się popularna również w naszym kraju. Football Manager 2005 pl to pełna polska wersja językowa. Jeżeli ktoś ma wersję angielską gry to zawsze może pobrać bardzo dobre spolszczenie do Football Manager 2005, które jest dostępne w sieci. Oczywiście polonizacja do Football Manager 2005 jest za darmo.

 Jak na menadżera piłkarskiego to Football Manager 2005, do pobrania w wersji demonstracyjnej z naszej strony, nie jest zbyt skomplikowany i nawet początkujący gracze szybko opanują przejrzysty interfejs i liczbę opcji. Football Manager 2005 to gra sportowa, która na pewno się Wam spodoba. Jeżeli chcecie dowiedzieć się o niej czegoś więcej to obejrzyjcie trailer z Football Manager 2005 prezentujący najważniejsze zalety tej pozycji. W razie trudności warto wyszukać także kody do Football Manager 2005, które mogą się przydać, zwłaszcza na początku. W naszym serwisie dostępny jest także patch do Football Manager 2005, który aktualizuje grę do najnowszej wersji i który warto pobrać. Wymagania gry są dość niskie, wystarczy Football Manager 2005 i Windows 7 lub wcześniejsza wersja tego systemu operacyjnego by móc cieszyć się z gry. Pobierz Football Manager 2005 i zostań wirtualnym menadżerem drużyny piłkarskiej z którą możesz zdobyć mistrzostwo.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Football Manager 2005