Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Foosball maniac

Kategoria: Sportowe
Producent: Cybertron BT.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 02.04.2009
Rozmiar: 8 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 500

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.
Opis - Foosball maniac

Pobierz darmową wersję próbną gry sportowej Foosball Maniac!

Foosball Maniac jest realistycznym, trójwymiarowym odzwierciedleniem popularnych "piłkarzyków". Możesz zmierzyć się tu z komputerowymi oponentami (poziom trudności rośnie w miarę kolejnych zwycięstw), bądź też z innym żywym graczem.

Wersja próbna Foosball Maniac nie posiada limitu czasowego - możesz używac jej bez ograniczeń, jednakże jest tu tylko dwoje pierwszych komputerowych rywali (w pełnej wersji gry jest ich ośmiu).

Przy stworzeniu gry wykorzystano najnowsze techniki graficzne i animacyjne - miękkie cienie, dynamiczną grę świateł, a także silnik doskonale odzwierciedlający fizykę. Nie potrzebujesz żadnego dodatkowego sprzętu, by cieszyć się tą zabawą. Pełne sterowanie piłkarzyków odbywa się za pomoca myszki i klawiatury. Nadto otrzymujesz cała gamę opcji, które ułatwią Ci zadanie - automatyczną zmianę drążka, dodanie "asystenta", a także inne. Przekonaj się o tym sam!

Pobierz wersję próbną gry i zmierz się z komputerowymi przeciwnikami! Pokaż, kto rządzi stołem do gry! Rozegraj kilka partii z innym żywym graczem - nie musisz wychodzić w tym celu do najbliższego pubu ;)
Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Foosball maniac