Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FIFA Online 2

Kategoria: Sportowe
Producent: Electronic Arts
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.05.2009
Rozmiar: 768 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 6787

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - FIFA Online 2

  • Pentium 4 1.8 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 64 MB (GeForce FX 5200 lub lepsza)
  • 2 GB HDD
Opis - FIFA Online 2

Pobierz darmowego klienta sieciowej gry sportowej FIFA Online 2!

FIFY nikomu przedstawiać nie trzeba - to obok PRO EVOLUTION SOCCER najlepsza wirtualna gra piłkarska. A teraz można grać w nią poprzez sieć, pobierając darmowego klienta i rejestrując się na oficjalnej stronie gry. Jeżeli jesteś fanem piłki nożnej, po prostu musisz mieć tą grę. Prowadź swój zespół do zwycięstwa nad rywalami - są to również żywi gracze, ale jeżeli chcesz, możesz zmierzyć się również z zespołami prowadzonymi przez sztuczną inteligencję.

Wspaniała oprawa audiowizualna, efektowne replaye i niesamowita grywalność to od lat cechy FIFY. FIFA Online 2 w niczym jej nie ustępuje- a rejestracja jest całkowicie darmowa! Wybieraj składy przed meczem, ustalaj taktykę, dokonuj zmian, a przede wszystkim zdobywaj gole. Pamiętaj, że wszystko zależy tu od Ciebie!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: FIFA Online 2