Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FIFA Manager 12

Kategoria: Sportowe
Producent: Bright Future
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 24.08.2011
Rozmiar: 1.32 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1329

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - FIFA Manager 12

Procesor: 2.8 GHz

RAM: 1 GB (1.5 GB dla Windows Vista/7)

Karta graficzna: nVidia GeForce 6600 (lub inny model posiadający  256 MB pamięci)

Miejsce na dysku: 8 GB

Opis - FIFA Manager 12

FIFA Manager 12 jest kolejnym przedstawicielem, cieszących się niesłabnącą popularnością gier, umożliwiających nam pokierowanie drużyną piłkarską.

Podczas rozgrywki, odpowiadamy za wszystkie najważniejsze aspekty funkcjonowania profesjonalnego klubu. Dlatego też do naszych zadań należy nie tylko prowadzenie drużyny ale też rozwój infrastruktury czy kontakty ze sponsorami, którzy mają duży wpływ na stabilność finansową klubu. Jest to bez wątpienia ogromne wyzwanie. Jednak tylko odpowiednie pogodzenie tych wszystkich obowiązków, może dać naszej drużynie szansę na osiągnięcie sukcesu nie tylko w krajowej lidze, ale też na arenie międzynarodowej.

Wśród nowości jakie wprowadza FIFA Manager 12 warto wymienić możliwość testowania piłkarzy przed dokonaniem ich transferu do naszego klubu. W nowej odsłonie, nasi piłkarze zauważalnie szybciej reagują na wprowadzane przez nas zmiany w taktyce. System treningowy dający możliwość rozwoju umiejętności zawodników, jest znacznie bardziej realistyczny. Nowości nie ominęły oczywiście jednego z bardziej istotnych aspektów a mianowicie sponsorów. Są oni bardziej zróżnicowani niż dotychczas, a także w różnym stopniu angażują się w działalność naszego klubu.

W sumie gra FIFA Manager 12 zawiera około 700 poprawek, z czego spora grupa powstała w reakcji na zgłoszenia od społeczności graczy. Łatwo więc zauważyć, że nowa FIFA Manager jest grą dopracowaną, oferującą graczom wiele godzin pasjonującej rozrywki.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: FIFA Manager 12

dodał: ~macko , 21.03.2012

najlepsza gra na świecie\n