Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fifa Manager 11

Kategoria: Sportowe
Producent: Bright Future
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 30.09.2010
Rozmiar: 1.02 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 3383

Brak

Wymagania sprzętowe - Fifa Manager 11

Pentium 4 2.4 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepszy), 8 GD HDD, Windows XP/Vista/7
Opis - Fifa Manager 11
Seria piłkarska FIFA jest doskonale znana miłośnikom gier sportowych, jednak FIFA MANAGER nieco mniej. Można powiedzieć że jest to „brat” serii, jednak o ile w niej gramy zawodnikami, to Manager zgodnie z nazwą daje nam do wyboru wszystkie opcje oraz całe zaplecze. Otrzymujemy tu naprawdę wolną rękę co do działań. Ustalenie taktyki na mecz, wyszukiwanie nowych zawodników, wybór rodzaju treningu, dobieranie składów – wszystko to leży w dłoniach gracza. Nawet decyzja o rozbudowie stadionu czy działania marketingowe.

Niestety, download Fifa Manager 11 w wersji demo nie jest możliwy. Jeśli zatem ktoś chciałby zobaczyć, jak wygląda zabawa w praktyce, niech rozejrzy się za filmikami z gry, jakich pełno jest w Internecie. Trzeba przyznać, że twórcy stanęli na wysokości zadania i w bazie danych mieści się aż 13 tysięcy zawodników! Kto grał w poprzednie odsłony serii spostrzeże także nowe rzeczy jak: prognozowanie meczów, ulepszony silnik graficzny FIFA 3D, polepszenie systemu taktycznego i inne. A ponieważ wymagania Fifa Manager 11 nie są wysokie (wystarczy karta graficzna 128 MB!), posiadacze nawet słabszego sprzętu mogą cieszyć się świetną zabawą.

Oczywiście nie ma wydania Fifa Manager 11 za darmo. Warto jednak nabyć oryginalną grę, dzięki czemu zyskamy dostęp nie tylko do zabawy singlowej, ale też do trybu wieloosobowego, w którym mamy szansę przekonać się, jak nasze umiejętności zarządzania drużyną wypadają na tle innych żywych graczy. W turniejach online może mierzyć się do ośmiu osób. Warto dodać, że w czasie meczu także podejmujemy decyzje – na przykład o zmianach zawodników, wykonaniu rzutu wolnego czy też rożnego.

Gra oferuje też tryb Just Football – skupiamy się tu na drużynach i transferach. A we wszystkich wariantach zabawy musimy także dbać o dobry kontakt z przedstawicielami mediów. Tym bardziej szkoda, że nie ma wersji demo gry do pobrania, choć jeśli chcesz pobierz grafiki Fifa Manager 11, które znajdują się w galerii przy tym opisie. Można ich użyć jako tapety lub też do zrobienia fanowskiej strony. Polecamy Fifa Manager 11 wszystkim tym graczom, którzy nie boją się trudnych zadań i lubią mieć mnóstwo możliwości do wyboru.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Fifa Manager 11