Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FIFA Manager 08

Kategoria: Sportowe
Producent: Sports Interactive
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 22.09.2009
Rozmiar: 606.99 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 2604

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - FIFA Manager 08

  • Pentium 4 1.6 GHz,
  • 1 GB RAM,
  • karta grafiki 64 MB (GeForce 3 Ti500 lub lepsza), 4
  • .5 GB HDD,
  • Windows 2000/XP
Opis - FIFA Manager 08
FIFA Manager to seria sportowa, której miłośnikom gier menadżerskich przedstawiać nie trzeba. Ukazuje się od 2003 roku i zyskuje sobie coraz większe grono sympatyków. Czy słusznie? Możesz przekonać się samemu, co potrafi ten tytuł, pobierając za darmo FIFA Manager 08 demo. Wersja demonstracyjna FIFA Manager 08 do pobrania da Ci dobry pokaz możliwości, jakimi dysponuje ta odsłona serii.
Jeśli znasz poprzednie jej odsłony, z pewnością zauważysz  zwiększenie opcji związanych z treningiem piłkarzy oraz całkiem nowe tryby związane z pozyskiwaniem nowych zawodników. To nie koniec zmian – od tej części wszystkie mecze oglądamy w pełnym trójwymiarze, zaś animacje zostały wykonane na silniku popularnej gry FIFA, której FIFA MANAGER jest niejako przybudówką. Pobierz FIFA Manager 08 w wersji demo, aby zobaczyć to samemu. Ponadto w grze występują rozliczne opcje związane z prowadzeniem klubu – ekonomia, klubowa kasa i inne aspekty biznesowe spoczywają w twoich tylko rękach. Download FIFA Manager 08 w wersji demonstracyjnej pozwoli Ci na dokładne przestudiowanie wszystkich narzędzi. Nadto otrzymasz w pełnej grze edytor stadionów – możesz zbudować wymarzony obiekt z pomocą kilku tysięcy dostępnych modułów! Możesz również obejrzeć oficjalny trailer FIFA Manager 09 na stronie wydawcy, dzięki któremu zobaczysz, jak wygląda gra i jej opcje w praktyce.
Warto zaznaczyć, że gra FIFA Manager 08 wyszła po polsku, dlatego tez nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie FIFA Manager 08. Wersja demo wykonana jest na bazie FIFA Manager 08 pl, dlatego też nie potrzeba Ci znajomości języka do zabawy w wersji demo. Ściągnij więc FIFA Manager 08 za darmo i ruszaj do akcji! Możesz zacząć w już istniejącym klubie, jak i też zdecydować się na stworzenie całkiem nowego teamu. W pełnej wersji gry masz do dyspozycji kluby z 52 światowych lig – w tej liczbie znajduje się 20 krajów. Free demo FIFA Manager 08 ukaże Ci większość z nich.
Co ciekawe, ukazały się kody FIFA Manager 08, które pomogą Ci zyskać sporo gotówki. To rzadka sytuacja w tego typu grach. Mniej rzadszą jest patch FIFA Manager 08, który znajdziesz na naszych stronach. Jest on oczywiście do pobrania za darmo.
Gra doskonale działa na najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc bawić się w FIFA Manager 08 mając Windows 7, Vista cz XP. Nie została wydana konwersja na konsole tego tytułu, ani też żadna nie jest przewidywana.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: FIFA Manager 08