Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FIFA Manager 07

Kategoria: Sportowe
Producent: Sports Interactive
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 21.09.2009
Rozmiar: 286.26 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 2844

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - FIFA Manager 07

  • Pentium III 1.3 GHz,
  • 512 MB RAM,
  • karta grafiki 32MB (GeForce 2 lub lepsza),
  • 3.5 GB HDD,
  • Windows 2000/XP
Opis - FIFA Manager 07
Jeżeli lubisz gry managerskie, a szczególnie te osadzone w klimatach piłkarskich, z pewnością słyszałeś o kilku naprawdę niezłych tytułach: Championship Manager, FIFA Manager czy też Football Manager. Każdy z nich stara się pokonać konkurencję,  oferując pomysły, jakich nie mają inni. Czym chce zaskoczyć na wydany również po polsku FIFA Manager 07? Możesz przekonać się o tym samemu – mamy dla Ciebie demo FIFA Manager 07 do pobrania.
Download FIFA Manager 07 jest za darmo – w tej wersji. Pozwoli Ci on na dokładne poznanie mechaniki gry oraz jej licznych opcji. Oprócz rzeczy znanych z konkurencyjnych tytułów mamy tu możliwość stworzenia własnego piłkarza i pokierowania jego karierą. Dzięki temu prócz zadań typowo managerskich czeka nas gra na zielonym boisku i własnoręczne sterowanie zawodnikiem. Co się zaś tyczy samych opcji managerskich, to jest tu wszystko, co porządny tytuł mieć powinien – pobierz FIFA Manager 07 w wersji demo, aby samemu tego doświadczyć. Ta gra sportowa potrafi wciągnąć na długie godziny, zaś wersje demonstracyjna da Ci przedsmak wspaniałej zabawy. Możesz również obejrzeć oficjalny trailer FIFA Manager 07, dzięki któremu zobaczysz ten tytuł w akcji.
Dodatkowo pełna wersja da Ci potężny edytor, dzięki któremu będziesz mógł w grze dokonać zmian zawodników, klubów, lig – dosłownie wszystkiego. Nim jednak zakupisz pełną wersję, ściągnij FIFA Manager 07 w wersji demo. Nie jest ona wykonana z wydania FIFA Manager 07 pl, dlatego tez przy zabawie przyda Ci się znajomość języka angielskiego. Ale tylko przy demie. Gdy nabędziesz cała grę, nie będzie Ci potrzebna ani znajomość obcego języka ani żadne spolszczenie FIFA Manager 07, bowiem gra jest całkowicie zlokalizowana przez Electronic Arts Polska.
A po nabyciu pełnej wersji gry przyda Ci się patch FIFA Manager 07. Jest on na naszych stronach. Pobierz patch FIFA Manager 07 za free i ciesz się grą bez problemów. Jeśli lubisz oszukiwać podczas zabawy i wykorzystywać cheaty, musimy Cię zasmucić – nie ukazały się żadne kody FIFA Manager 07, które mogłyby Ci ułatwić karierę.
Gra doskonale działa na najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc bawić się w FIFA Manager 07 mając Windows 7, Vista cz XP. Nie została wydana konwersja na konsole tego tytułu, ani też żadna nie jest przewidywana.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: FIFA Manager 07

dodał: ~Hubcio[VIP] , 30.06.2010

to jest fajna gra miałem ją ale po pewnym czasie komp mi sie zepsół i musieli mi ją skasować ale gra jest spox xD dlatego,że są tam polscy komentatorzy i różne inne opcje ulepszające gre xD dlatego chcem abyście wszyscy zaobaczyli jaka to fajna gra xD