Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FIFA Manager 06

Kategoria: Sportowe
Producent: Sports Interactive
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 21.09.2009
Rozmiar: 660.65 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1879

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - FIFA Manager 06

  • Pentium III 1 GHz,
  • 256 MB RAM,
  • karta graficzna 32 MB (GeForce 2 lub lepsza),
  • 1.5 GB HDD
Opis - FIFA Manager 06
FIFA Manager 06 to świetna gra managerska, w której stajesz na czele klubu piłkarskiego , która skutecznie konkuruje z Football Managerem i Championship Managerem o tytuł najlepszej gry tego typu na świecie. Lubisz futbol? Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest kierować klubem piłkarskim? Jeśli tak, ten tytuł jest dla Ciebie. Oczywiście nie ma wersji FIFA Manager 06 free, ale nim zapłacisz za pełny tytuł, możesz przetestować go. Jak? Mamy dla Ciebie demo FIFA Manager 06 do pobrania za darmo.
Pod względem opcji dostępnych podczas gry, z pewnością FIFA Manager 06 ustępuje nieco konkurencji, jednak nadrabia to przy pomocy Manager Analyssis Tool. To zaawansowane narzędzie do analizy danych, dzięki którym dostajesz klarowne informacje o wszystkich zawodnikach, taktyce, a także innych elementach zabawy. Pobierz FIFA Manager 06 w wersji demo i przekonaj się o tym samemu. Download FIFA Manager 06 w wersji demonstracyjnej nie kosztuje Cię ani grosza, a pozwoli poznać mechanikę rozgrywki i wiele opcji zabawy. Same mecze prezentowane są w dość miły dla oka sposób w rzucie 3D. Podczas symulacji spotkania możesz w każdej chwili dokonać przerwy i przejść do 2D, aby przeanalizować strategię czy też sytuację na boisku.
W naszym kraju wydano FIFA Manager 06 po polsku, jeśli więc nabędziesz ta grę, nie będzie Ci potrzebna żadne spolszczenie FIFA Manager 06. Uprzedzamy, że demo nie jest z wersji FIFA Manager 06 pl i do zabawy potrzebna Ci znajomość języka angielskiego. Niestety, krajowy wydawca nie opublikował polskiego dema gry. Jeśli więc chcesz poznać ten tytuł, ściągnij FIFA Manager 06 free demo i wejdź do gry. Świat wielkiego futbolu już czeka, zaś ta gra sportowa potrafi wciągnąć na długie godziny. Niestety, opcja multiplayer jest możliwa tylko w trybie „hot seat”, czyli na jednym komputerze.
A jeśli chcesz zobaczyć grę w akcji, możesz obejrzeć w sieci trailer FIFA Manager 06. Nie istnieją jednak żadne kody FIFA Manager 06 – nie możesz więc oszukiwać tutaj w żaden sposób. Przyda Ci się za to oficjalny patch FIFA Manager 06, który jest dostępny na naszych stronach. Gra doskonale działa na najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc bawić się w FIFA Manager 06 mając Windows 7, Vista cz XP.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: FIFA Manager 06

dodał: ~Fifa menager , 01.11.2009

zal mi was nobki z tej stornki aaaa fifa to fajna gra ;DDD

dodał: ~FIFA menager , 23.10.2009

zal mi was nobki z tej stornki aaaa fifa to fajna gra ;DDD