Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FIFA 15

Kategoria: Sportowe
Producent: EA Sports
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 23.09.2014
Rozmiar: 1.5 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 1357

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - FIFA 15
FIFA 15 to kolejna już odsłona kultowej serii piłkarskich gier komputerowych. Jeszcze lepsza, jeszcze bardziej realistyczny, z jeszcze większą liczbą drużyn i stadionów. Całość wydana została przez popularne studio EA Games. Warto dodać, że gra oparta została na nowoczesnym silniku EA Sports Ignite, który zapewnia doskonałe odwzorowanie fizyki oraz zachowań zawodników. Mamy tutaj do czynienia ze znaczną poprawą mechaniki gry w stosunku do FIFA 14. Da się to zauważyć przede wszystkim przez obserwację zawodników na boisku. 

FIFA 15 oferuje między innymi rozgrywkę w znanych z wcześniejszych odsłon trybach dla pojedynczego gracza oraz daje możliwość rywalizacji online z graczami z całego świata. Nie zabrakło również popularnej od niedawna opcji Zostań Gwiazdą, gdzie wcielamy się w rolę jednego zawodnika (podczas meczu mamy możliwość kierowania tylko nim) i musimy doprowadzić go po kolejnych szczeblach kariery aż do szczytu sławy. FIFA 15 to nie tylko godziny wciągającej rozgrywki, ale także profesjonalny polski komentarz oraz dostęp do T-mobile Ekstraklasy.

Uwaga:
Aby pobrać demo gry FIFA 15, po kliknięciu w przycisk POBIERZ konieczna będzie darmowa rejestracja w serwisie Origin.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: FIFA 15